Łukasz Szewczyk01.04.2019 (11:32)7 komentarzy

HBO i HBO GO w prezencie do 2 miesięcy w NC+

Z okazji premiery nowego, finałowego sezonu serialu "Gra o tron", w ramach oferty promocyjnej "+miesiąca", abonenci satelitarnej platformy nc+ mogą zamawiać promocyjny dostęp do pakietu HBO i serwisu HBO GO
HBO i HBO GO w prezencie do 2 miesięcy w NC+
Abonenci nc+, którzy w kwietniu aktywują HBO i HBO GO w ramach promocji "+miesiąca", z usługi będą mogli korzystać bez dodatkowych opłat do końca maja 2019 roku (miesiąc aktywowania promocji + 1 pełny miesiąc). Po tym terminie (przez 5 miesięcy - okres zobowiązania) rozpocznie się naliczenie opłat promocyjnych - 20 zł miesięcznie. Po okresie zobowiązania (od listopada) opłaty pozostają bez zmian. Z promocji można zrezygnować ze skutkiem na koniec października 2019 roku.
Oferta obejmuje dostęp do telewizyjnego pakietu trzech kanałów HBO (HBO, HBO2 i HBO3) wraz z aplikacją HBO GO. Przypomnijmy, że dzięki HBO widzowie mogą oglądać gwiazdy w największych hollywoodzkich produkcjach. HBO to ekskluzywna rozrywka przez całą dobę, wielokrotnie nagradzane seriale i hollywoodzkie hity filmowe. Wszystko to 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam.

Komentarze (1 - 7 z 7)

FAJNIE ALE MYSLALEM ZE BEDZIE CANAL+
 1  
Szkoda że jak mam HBO to HBO go nie dostaje w pakiecie. Obecnie mam samo HBO.
 5  
Bardzo ciekawe.
A na stronie NC+ o tej promocyjnej ofercie ani słowa.
Oferta wyłącznie dla wtajemniczonych ?
 0  
Ja niby miałem dostać na 6 miesięcy i teraz nc+ się wypiera tego
 2  
Wejdź sobie do ICA to ujrzysz promocję.
 4  
Czyli nie można zrezygnować z końcem maja? Trzeba płacić placic przez 5msc?
 7  
tak. zobowiazanie jst na min.6 m-cy
 1