Łukasz Szewczyk01.04.2019 (15:20)10 komentarzy

Cyfrowy Polsat: 18 kanałów TV w prezencie na wiosnę i Wielkanoc

Cyfrowy Polsat udostępnił swoim abonentom kilkanaście kanałów bez dodatkowych opłat. Z "otwartego okna" można korzystać za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.
Cyfrowy Polsat
W ramach tegorocznego wiosennego "otwartego okna" abonenci platformy będą mogli oglądać nawet 18 kanałów, na których znajdą filmowe hity, seriale, programy rozrywkowe, lifestylowe czy bajki dla najmłodszych. Każdy widz, również podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych, na pewno wybierze propozycje dla siebie.
Wiosenny prezent Cyfrowego Polsatu obejmuje stacje:
• filmowe i z serialami - 13 Ulica, AMC, AXN HD, Comedy Central, FOX, FOX Comedy, Novela TV, Paramount Channel, Romance TV, SCI FI
• dla dzieci - CBeebies
• edukacyjne - Nat Geo People, National Geographic, National Geographic Wild, Water Planet
• sportowe - Extreme Sports Channel,
• rozrywkowe - E! Entertainment, MTV Polska.

Abonenci od pakietu Darmowego HD, którzy nie posiadają w swojej ofercie powyższych kanałów, otrzymają do nich dostęp aż do 5 maja 2019 r.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Nat Geo People, National Geographic, National Geographic Wild to nagrywamy i kasujemy reklamy :) coś się wtedy zobaczy :) Dzięki Ci CyfrowyPolsacie :)
 0  
99% kanałów w ofertach kablówkarzy i sateliciarzy nadaje się tylko do nagrywania i przewijania reklam. Oglądać te wszystkie kanały na żywo nie da rady - przerwy reklamowe w trakcie programu są nie do zniesienia.

Na darmowych kanałach naziemnych przerwy reklamowe traktuję jako oczywistą oczywistość, ale na kodowanych kanałach kablowo-satelitarnych dostepnych tylko za kasę przerywanie programów i filmów reklamami to jest absolutny skandal i ktoś powinien za to już dawno "beknąć"!!!!!!!!!!!!!!
 29  
PO co komu tyle programów ?
 0  
Polszmat, to szajs jakich mało.
 8  
Ojejku, ale nazwa programu dla dzieci "CBeebies" nawet nie miałem pojęcia, że taki kanał istnieje. Zastanawia mnie tylko (wnioskując po nazwie) czy to przypadkiem nie kanał dla niemowlaków.
 5  
Wielkie dzięki za kanały, które i tak mam w swoim pakiecie. Może wkoncu by dodali np. Puls 2, Wp pl , Eleven 4 czy Canal +
 10  
Ojejku, ale nazwa programu dla dzieci "CBeebies" nawet nie miałem pojęcia, że taki kanał istnieje. Zastanawia mnie tylko (wnioskując po nazwie) czy to przypadkiem nie kanał dla niemowlaków.
Ta nazwa kanału jest tak w ch***** zj*******ana, że większość ludzi (wraz ze mną zresztą!) nawet nie wie, jak ona się poprawnie czyta! Chyba jakiś PiSuar tę nazwę wymyślił... "Gratulacje" dla speców od marketingu tego kanału...
 9  
Polsat Canal+ nigdy nie doda, a raczej inaczej: to Canal+ nie odda swojej paczki
 3  
Nigdy nie mów nigdy...
 2  
Ale ten polszmat to syf..........
 1