Łukasz Szewczyk03.04.2019 (12:52)brak komentarzy

"Legia TV" debiutuje w TVP Sport (wideo)

Sportowy kanał Telewizji Polskiej rozpoczyna emisję nowego magazynu "Legia TV", przygotowanego przez media klubowe warszawskiego klubu. Program pokazujący kulisy pracy Mistrza Polski będzie emitowany co tydzień. Widzowie będą mogli oglądać ekskluzywne materiały pokazujące codzienne życie drużyny oraz klubu.
Legia TV
Magazyn "Legia TV" jest pierwszym w Polsce telewizyjnym projektem klubowym dostępnym na antenie telewizji publicznej. Prowadzącymi będą przedstawiciele mediów klubowych Legii Warszawa Łukasz Stasiak i Jakub Jeleński oraz wybrany piłkarz. Emisja kolejnych odcinków będzie odbywać się cyklicznie w środy o godz. 19.00 (od 3 kwietnia 2019 roku) na antenie TVP Sport.
- Dzięki współpracy Legii z TVP SPORT widzowie po raz pierwszy będą mogli zobaczyć jak wygląda codzienna praca klubu piłkarskiego i jakim wyzwaniem jest zarządzanie nie tylko drużyną, ale i największą marką sportową w Polsce. Moment rozpoczęcia emisji zbiega się z czasem, gdy Legia wkracza w kluczową fazę obrony tytułu Mistrza Polski, co dodatkowo podnosi atrakcyjność programu, szczególnie, że część z tych meczów widzowie będą mogli oglądać także na antenie TVP. Jestem przekonany, że wspólnie z TVP SPORT dostarczymy widzom wielu emocji i ciekawych informacji - mówi Artur Adamowicz, dyrektor ds. komunikacji i public affairs Legii Warszawa.

Legia to nie tylko klub piłkarski, ale organizacja sportowa o ogromnej sile oddziaływania i wielkiej, oddanej społeczności. Legia TV pokaże wieloaspektową działalność klubu, począwszy od towarzyszenia zespołowi w przygotowaniach do meczów i prezentowania sylwetek zawodników, przez społeczną działalność Fundacji Legii i inicjatywy kibiców, po eventy na stadionie I nowości z Legia FanStore. Kibice będą mogli również śledzić systematyczne postępy w budowie Legia Training Center.


Emisja pierwszego odcinka 3 kwietnia 2019 roku o godz. 19.00, tuż przed meczem 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Współprowadzącym będzie skrzydłowy Legii Michał Kucharczyk.