Łukasz Szewczyk03.04.2019 (14:33)4 komentarze

Ekstraliga debiutuje w Eleven Sports. Transmisje i magazyn żużlowy

W piątek (5 kwietnia 2019 roku) na antenach kanałów ELEVEN SPORTS rusza nowy sezon PGE Ekstraligi, uznawanej za najlepszą ligę żużlową świata. W całych nadchodzących rozgrywkach stacja pokaże ponad 30 spotkań oraz cotygodniowe zapowiedzi i programy z podsumowaniami każdej rundy.
Ekstraliga w Eleven Sports / Fot. Ekstraliga
Ekstraliga w Eleven Sports / Fot. Ekstraliga
W trakcie nadchodzącego sezonu PGE Ekstraligi ELEVEN SPORTS będzie pokazywać dwa piątkowe mecze każdej rundy. W sumie zaplanowanych zostało 28 spotkań części zasadniczej oraz wybrane konfrontacje w fazie play-off. Ponadto, w czwartki o 18:30 prezentowane będą zapowiedzi najbliższych spotkań PGE Ekstraligi, a w poniedziałki o 20:00 specjalny magazyn, w którym dziennikarze stacji podsumują każdy żużlowy weekend.
Przy transmisjach i programach ELEVEN SPORTS będą pracować m.in. Piotr Olkowicz, Michał Korościel, Marcin Kuźbicki, Michał Mitrut, Anita Mazur, Marcelina Rutkowska i Maciej Markowski, a wśród ekspertów znajdzie się Rafał Dobrucki, trener żużlowej reprezentacji Polski juniorów.

Telewizja ELEVEN SPORTS pozyskała prawa do pokazywania rozgrywek PGE Ekstraligi w latach 2019 - 2021 na zasadzie sublicencji. Na bogatą ofertę ELEVEN SPORTS dla fanów speedwaya składają się także transmisje spotkań Nice 1. Ligi Żużlowej.

Ekstraliga w Eleven Sports
Ekstraliga w Eleven Sports
Inauguracyjny mecz, w którym STELMET FALUBAZ Zielona Góra podejmie GET WELL Toruń, będzie pierwszym spotkaniem PGE Ekstraligi transmitowanym w kanałach ELEVEN SPORTS. Ligowy powrót do ekipy gospodarzy zaliczy Nicki Pedersen, a obok niego pojedzie m.in. Patryk Dudek. Gości do sukcesu ma poprowadzić australijski duet Jason Doyle - Chris Holder. Relacja na żywo w Eleven Sports 1 wystartuje w piątek, 5 kwietnia, o 17:30. Gwiazd speedwaya nie zabraknie także na SGP Arenie, gdzie forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa podejmie TRULY.WORK STAL Gorzów. Po stronie "Lwów" wystąpią m.in. Fredrik Lindgren i Leon Madsen, a w ekipie "Stalowców" Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik. Transmisja w Eleven Sports 1 rozpocznie się o 20:15.

Plan transmisji - 1. runda PGE Ekstraligi w ELEVEN SPORTS:

Czwartek (4 kwietnia):
• godz. 18:30 PGE Ekstraliga - zapowiedź pierwszej rundy (Eleven Sports 1)

Piątek (5 kwietnia):
• godz. 17:30: STELMET FALUBAZ Zielona Góra - GET WELL Toruń (Eleven Sports 1)
komentarz: Piotr Olkowicz, Rafał Dobrucki
studio: Marcelina Rutkowska
reporter: Marcin Kuźbicki
• godz. 20:15: forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa - TRULY.WORK STAL Gorzów (Eleven Sports 1)
komentarz: Michał Korościel, Michał Mitrut
studio: Anita Mazur
reporterzy: Maciej Markowski, Mikołaj Kruk

Poniedziałek (8 kwietnia):
• godz. 20:00: magazyn PGE Ekstraliga - podsumowanie pierwszej rundy (Eleven Sports 1)

Komentarze (1 - 4 z 4)

Brawo Eleven za zakontraktowanie pięknej p. Marceliny Rutkowskiej
 10  
Fajne, poza taką jedną zołzą z partii Razem.
 0  
A baran Korościel musi być?
 2  
Ja tam Korosciela lubię przynajmniej wesoło jest.
 2