Łukasz Szewczyk08.04.2019 (9:07)19

Programy informacyjne w marcu: "Fakty" TVN umacniają pozycję lidera, najwięcej traci "Teleexpress" TVP1

W trzecim miesiącu 2019 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych nadawanych na głównych antenach utrzymują "Fakty" TVN notując największy wzrost widzów. Zyskuje także "Panorama", tracą "Wiadomości", "Wydarzenia" i "Teleexpress".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

.
Człowieku dobrego psychiatrę odwiedź !!
Daremna sprawa- medycyna takich przypadków jeszcze nie ogarnia :(
 2  
Wiemy, wiemy, Ty tu wszystkich rozjeżdżasz, ba na całym świecie wszystkich rozjeżdżasz.
 0  
No właśnie. Znów ta sama odpowiedź. Kopiuj - wklej. Maciej przynajmniej stara się być oryginalny. Niewart jesteś nawet używać po nim papieru toaletowego.
 5  
Maciej z Radomia i johny'B to jest TA SAMA OSOBA!!!! Przez długi czas umiejętnie udawał dwie różne osoby, ale jednoosobowość wyszła na jaw po wielkiej wtopie z 4 marca, kiedy ten osobnik zapomniał zmienić nicka...

Wszystko zostało pokasowane przez admina, ale mamy zrobione zrzuty ekranowe na pamiątkę.
 5  
Niestety, ale nie ma drugiego tak szczującego na innych i siejącego nienawiścią programu jak Wiadomości TVP. Nie wiem, co ma wspólnego według Ciebie z "inteligencją", gdyż osoba myśląca już po pierwszym newsie zauważy propagandę i zakłamanie.
 7  
Jakkolwiek jest, zdecydowanie wolę "Macieja z Radomia" niż "johny'egoB", bo ten pierwszy jest zabawny i dostarcza mi niezłej rozrywki, a ten drugi - pawłowiczowaty i przaśny, nawet nie irytuje, tylko nudzi.
 4  
Dzień jak co dzień na koMEDIA2! ;D Banda lewusa dwoi się i troi..... DOSŁOWNIE! ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuaahahahahhahahahahahhaha!!!!
Ty również. Zamiast ignorować, prowokujesz. Czyli robisz to celowo.
 0  
Dla mnie oglądalność programów telewizyjnych nie jest ŻADNYM miernikiem jakiekolwiek ich wartości. Zwłaszcza w czasach coraz większego ogólnego odmóżdżenia społeczeństwa...Oglądam to, co podoba się MNIE (a tak się składa, że podobają mi się programy te bardziej niszowe, o mniejszej oglądalności).

Preferuję Wiadomości od Faktów, bo w Wiadomościach przynajmniej nie muszę słuchać o tym, że w Polsce jest źle i wszystko to wina PiS, a jak przyjdzie do władzy jakaś partia lewacka i wszystko naprawi. Dobór informacji jest ciekawszy i bardziej wiarygodny dla mnie.
 3  
Witamy Macieja z Radomia pod nowym nickiem.
Przeprawszam nie zauważyłem abyś się pożegnał pod poprzednim???
 6