Łukasz Szewczyk08.04.2019 (9:07)24

Programy informacyjne w marcu: "Fakty" TVN umacniają pozycję lidera, najwięcej traci "Teleexpress" TVP1

W trzecim miesiącu 2019 roku pozycję lidera wśród programów informacyjnych nadawanych na głównych antenach utrzymują "Fakty" TVN notując największy wzrost widzów. Zyskuje także "Panorama", tracą "Wiadomości", "Wydarzenia" i "Teleexpress".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 24)

Buhahahahahahahahaha!!!!!!!!!
A ja trwam i będę trwał w kurniku razem z Małgośką 3737. Zapllujemy laptopa z johny'B i kelnerem podającym świńskie ryje na złość lewakom, a potem będziemy się tarzać pod stołem razem z Rotorem.
A obleśny podszywacz lewacki będzie tylko boleśnie podrygiwał w rytmie disco polo.
I oto jest przykłąd naszego merytorycznego wPiSu, za który partia mi płaci 50 groszy.

# brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr lubi to
# Maciek popiera zmianę płci u Małgośki3737 mimo, że partia tego zakazuje.
Maciej popierający niemerytoryczny sracz w kurniku 9.04.2019 (9:58:47)
 5  
.
Człowieku dobrego psychiatrę odwiedź !!
Daremna sprawa- medycyna takich przypadków jeszcze nie ogarnia :(
 2  
Macieju, jesteś najfajniejszym opacznym trollem, na jakiego kiedykolwiek się natknąłem. Czytając twój ostatni wpis, po prostu ryłem ze śmiechu. Przy okazji swoimi wpisami obnażasz miałkość tego półgłówka johny'ego B. On niewart nawet zeskrobywać błota z twoich butów.
Sprawiam wrażenie półgłówka, bo ja jedynie zszedłem do poziomu piszących tu półgłówków, ponieważ z półgłówkiem trzeba rozmawiać w tego półgłówka języku, coby zrozumiało... I myślę,że zrozumiało :-) Reasumując: pisząc o mnie półgłówek, oceniasz moich psychofanów - czyli swoich ziomków i siebie samego;D Mówi się na to "samozaoranie" !

#LOL

buuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahaha!!!
 0  
Wiemy, wiemy, Ty tu wszystkich rozjeżdżasz, ba na całym świecie wszystkich rozjeżdżasz.
 0  
No właśnie. Znów ta sama odpowiedź. Kopiuj - wklej. Maciej przynajmniej stara się być oryginalny. Niewart jesteś nawet używać po nim papieru toaletowego.
 5  
Maciej z Radomia i johny'B to jest TA SAMA OSOBA!!!! Przez długi czas umiejętnie udawał dwie różne osoby, ale jednoosobowość wyszła na jaw po wielkiej wtopie z 4 marca, kiedy ten osobnik zapomniał zmienić nicka...

Wszystko zostało pokasowane przez admina, ale mamy zrobione zrzuty ekranowe na pamiątkę.
 5  
Niestety, ale nie ma drugiego tak szczującego na innych i siejącego nienawiścią programu jak Wiadomości TVP. Nie wiem, co ma wspólnego według Ciebie z "inteligencją", gdyż osoba myśląca już po pierwszym newsie zauważy propagandę i zakłamanie.
 7  
Jakkolwiek jest, zdecydowanie wolę "Macieja z Radomia" niż "johny'egoB", bo ten pierwszy jest zabawny i dostarcza mi niezłej rozrywki, a ten drugi - pawłowiczowaty i przaśny, nawet nie irytuje, tylko nudzi.
 4  
Dzień jak co dzień na koMEDIA2! ;D Banda lewusa dwoi się i troi..... DOSŁOWNIE! ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuaahahahahhahahahahahhaha!!!!
 3  
Jakkolwiek jest, zdecydowanie wolę "Macieja z Radomia" niż "johny'egoB", bo ten pierwszy jest zabawny i dostarcza mi niezłej rozrywki, a ten drugi - pawłowiczowaty i przaśny, nawet nie irytuje, tylko nudzi.
miło mi ;D
 4