Łukasz Szewczyk08.04.2019 (18:21)2 komentarze

Filmowa Wielkanoc w Polsacie. W Lany Poniedziałek dzień z Disneyem

Moc pozytywnych emocji zagości na antenie telewizji Polsat w Wielkanoc. W Wielki Poniedziałek (22 kwietnia 2019 roku) od wczesnego poranka do wieczornego seansu stacja prezentować animowane i aktorskie przeboje kinowe Disneya.
"Piękna i bestia"
Ekscytującą podróż po magicznym świecie disneyowskich opowieści na antenie Polsatu rozpocznie się od spotkania z "Małą syrenką" (22 kwietnia, o godz. 7:30) dla wszystkich, którzy niezależnie od wieku tak jak Ariel mają w sobie ducha odkrywcy. Kolejna przebojowa podwodna animacja - "Gdzie jest Nemo" (godz. 9.15) studia Disney/Pixar przypomni nam siłę rodzicielskiej miłości i nauczy nigdy się nie poddawać. Film ten odniósł niewyobrażalny sukces, wkrótce więc wszyscy zastanawiali się "Gdzie jest Dory" (godz. 11:35). W długo oczekiwanej kontynuacji przyjaciółka Nemo wyruszy w niezwykłą podróż w poszukiwaniu rodziców. Studio Disneya słynie również z wyśmienitych komedii familijnych.
Polsat przypomni "Nie wierzcie bliźniaczkom" (g. 13:45) i przekonamy się, jak dobrą aktorką jest Lindsay Lohan. W tym filmie w podwójnej roli, od której zaczęła się jej filmowa kariera. Główna bohaterka kolejnego disneyowskiego filmu tego dnia - Roszpunka be wahania rzuca się w wir przygody. W premierowej (na antenie Polsatu) animacji "Zaplątani" (godz. 16:30) będziemy świadkami jej szalonej eskapady u boku czarującego złodzieja, z mocną dawką humoru i prawdziwie romantycznym finałem.

W paśmie MegaHit - jako zwieńczenie tego dnia z produkcjami Disneya - rozbłyśnie niesamowitym bogactwem barw, uwiedzie słodką muzyką i wprawi w cudowny nastrój najnowsza "Piękna i Bestia" (godz. 19:55). W ten poniedziałkowy wieczór Polsat pokaże premierowo (na antenie otwartej w naszym kraju) jeden z największych hitów kinowych ostatnich lat (ponad 1 mln widzów w polskich kinach). Ta zachwycająca baśń filmowa to zarazem pełne magii widowisko z zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi a także urzekający musical z brawurowymi kreacjami takich gwiazd, jak: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Ewan McGregor czy Stanley Tucci. Magia miłości tego dnia zwycięża.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Nareszcie „Piękna i Bestia” w otwartej telewizji. Pytanie, czy z lektorem czy z dubbingiem? W HBO, przynajmniej podczas premierowej emisji, była wersja z lektorem, w której słychać Emmę Watson - zarówno dialogi, jak i śpiew.
 6  
Miło będzie spędzić święta bez telewizji.
 0