Łukasz Szewczyk10.04.2019 (16:57)11 komentarzy

Telewizyjna premiera filmu "Zimna wojna" w maju na antenie Canal+

W maju 2019 roku telewizja Canal+, jako pierwsza w Polsce, wyemituje głośny film "Zimna wojna". Obraz otrzymał trzy nominacje do Oscarów.
Film "Zimna wojna"
Twórcy nagrodzonej Oscarem "Idy" przenoszą widzów tym razem do lat 50. i 60. XX wieku, stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy. Na tym tle rozgrywa się historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Jednym z głównym bohaterów filmu "Zimna wojna" jest... muzyka, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.
W rolach głównych zobaczymy Joannę Kulig, Tomasza Kota, Agatę Kuleszę oraz Borysa Szyca. Paweł Pawlikowski jest nie tylko reżyserem, ale także - wraz z Januszem Głowackim - autorem scenariusza. Autorem zdjęć jest Łukasz Żal. Ekipa zdjęcia kręciła nie tylko w Polsce, ale również Francji i Chorwacji. Obraz jest koprodukcją polsko-francusko-brytyjską.


Telewizyjną premierę filmu "Zimna Wojna" zaplanowano w sobotę - 25 maja 2019 roku na antenie Canal+.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Obejrzy się...
 6  
Powiem tak. Ja ten film widziałem i nie wiem za co dostał Oscara. Nudny jak flaki z olejem. Nie da się obejrzeć ani w kinie ani w domu.
Krzysztof Jędrzejewski 11.04.2019 (13:09:14)
 2  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Nudny, bo to były nudne lata. komuniści zadbali o to, żeby nic się nie działo i żeby było tak, jak było... Również czeka i chętnie obejrzę, będzie ku temu wieeeele okazji :-)
 32  
A kiedy KLER na C+? ;-)2285
Pijany_Zając_Szarak_Wędrowniczy_88 11.04.2019 (13:38:10)
 1  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
c.d.
dodam tylko, że wiele osób mówi to, co mój przedmówca. Fantastyczna muzyka, piękne zdjęcia, a film nudny. No, ale jak to mówią - o gustach się nie dyskutuje. Poczekamy, obejrzymy, ocenimy ;p
 33  
c.d.2
Byłbym zapomniał... podobno główna aktorka z tego filmu zagra w serialu Netflixa.. no, no, gratulacje dla pani Joanny ;D
 14  
c.d.2
Byłbym zapomniał... podobno główna aktorka z tego filmu zagra w serialu Netflixa.. no, no, gratulacje dla pani Joanny ;D
Szacun @Macieju popierający patologię, że pogratulowałeś zdeklarowanej lewaczce POpierającej "peło" oraz gorącej zwolenniczce Owsiaka. Odbierając Paszporty (tfu-tfu-a kysz) Polityki powiedziała: "Niestety, dostaję je także w bardzo smutnym krajobrazie naszej codzienności, który - mam nadzieję - wypięknieje, kiedy będzie grała orkiestra Owsiaka. Wypięknieje na pewno"
Na dodatek kochana @Małgosiu3737 ona na matkę chrzestną swojego dziecka wybrała... tę potworną (!) antypisówę Agatę Kuleszę.
Ale szacun Rotorze, że pogratulowałeś, bo wy i kultura to dość odległe lądy.
Jeszcze raz gratulacje @czetwertyński za odwagę cywilną.
 1  
Zmień dilera synku, bo widzisz kilka osób na raz ;D Pamiętaj, narkotyki to ZŁO!
 0  
Zmień dilera synku, bo widzisz kilka osób na raz ;D Pamiętaj, narkotyki to ZŁO!
Mam go zmienić dziadziu pisiu - tak jak ty nicki?

buhahahahahahahahahahahah
 1  
Zawsze cię d. bolała, że mam jeden nick ;D Te próby ściągnięcia mnie do twojego poziom... Bitch,please! ;D
 1