Łukasz Szewczyk11.04.2019 (11:06)7

Radio: RMF FM mocnym liderem, największy spadek Jedynki. Dużo tracą też Trójka i Maryja

RMF FM umacnia pozycję lidera wśród ogólnopolskich stacji radiowych - wynika z najnowszego raportu Radio Track. Duży spadek słuchalności notuje radiowa Jedynka.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Też chciałem stanowczo zaprotestować przeciwko lewackiemu podszywaczowi, który próbuje naśladować patriotyczne wpisy @johny'B. Od razu widać, że lewacki podszywacz boleśnie podryguje w rytmie disco polo o godz. 11:34:14.
Uśmiałem się tak, że aż zaplułem laptopa i tarzałem się pod stołem. Ale co mi tam. Ja trwam i będę trwał, a lewacki podszywacz tylko się błaźni.
 23  
Jedynka poleciała na mordę do tego stopnia, że już zrównała się z Trójką, która zresztą też spada. Również maryja coraz mocniej orze ryjem po ziemi. No cóż, wierne pokolenie słuchaczy, którzy nie umieją regulować odbiorników i zmieniać kanałów, z wolna wymiera, a na ich miejsce nie wkracza nikt. TOK FM wyżej od maryjki, a PR24 to już w ogóle tragedia.
Jeśli ktoś ma mi za złe, że użyłem słowa "morda", to przypominam, że padło ono kiedyś z mównicy sejmowej ze srebrnych a skromnych ust. Co zaś do słowa "ryj", to być może wkrótce pięć ryjków będzie warte tyle samo co jedna dziecięca buzia.
Macieju, pozdrawiam. Dziś znowu mnie nie zawiodłeś. Od razu mi weselej, jak cię czytam.
 17  
Linczujcie mnie, ale nadal słucham Trójki i nie widzę alternatywy na którą można byłoby się przełączyć. Trójki słucham nie dla propagandy i polityki. Słucham dla dobrej muzyki jakiej nie znajde w komercji. Audycje muzyczne Marka Niedźwieckiego, Piotra Kaczkowskiego, Wojciecha Manna, Piotra Barona, Piotra Metza i wielu innych są dla mnie absolutną rewelacją, towarzyszą mi od wielu lat i są nie do zastąpienia przez jakiekolwiek stacje prywatne. Jest mi smutno, że Trójeczka wdepnęła w takie polityczne bagno i że wielu dobrych redaktorów musiało odejść (Owsiak, Kantereit, Sosnowski, Andrus i wielu innych), ale co mam zrobić? Przełączyć się na popową sieczkę w RMF? Nigdy w życiu! Nadal słucham w PR3 tego, co tam jeszcze do słuchania zostało (na szczęście jeszcze nie wszystko PiS spartolił), a na czas serwisów dezinformacyjnych i innych audycji propagandowych wyciszam radio... Pewnie wielu słuchaczy robi tak samo.
 29  
Obecnie RMF nie da się słuchać najpierw gadają dożo o pierdołach potem reklama chwila muzyki znowu reklama - a niech ich słuchają ci co chcą .
 15  
@Miroslaw Cutter
Nikt Cię przecież nie zmusza. Po co jojczysz?
 1  
Dla mnie polskie radio jest najlepsze. I bardzo dobrze że jest tam propaganda PIS. Od 1989 w Polsce nie żyło lepiej. I nikt tego faktu nie zaprzeczy. I oby rządzili tak jak teraz jak najdłużej.
 0  
Dąb+ popieram w 100%
 0