Łukasz Szewczyk12.04.2019 (9:26)2 komentarze

"7 grzechów głównych". Reporterski cykl Gazeta.pl na Wielki Tydzień

W tygodniu poprzedzającym święta wielkanocne, redakcja Gazeta.pl zaprosi swoich użytkowników do czytania dłuższych materiałów reporterskich. Cykl "7 grzechów głównych" to artykuły, które, w czasem mniej konwencjonalny sposób, nawiązują do biblijnych siedmiu grzechów głównych.
Gazeta.pl_Chciwość
Dziennikarze Gazeta.pl przedstawią siedem tekstów, które poruszą zagadnienia i zjawiska nawiązujące do pychy, chciwości, nieczystości, zazdrości, nieumiarkowania w jedzeniu i piciu, gniewu i lenistwa. Temat grzechów głównych potraktują jednak w mniej tradycyjny sposób m.in. opisując gniew w kontekście zachowania kierowców na drogach czy zazdrości wobec "przywilejów" osób z niepełnosprawnościami.
- Chcemy naszym użytkownikom, w tym wyjątkowym czasie Wielkiego Tygodnia, dać do poczytania teksty, które być może skłonią ich do refleksji, a czasem nawet wyciszenia. Dziś grzech niejedno ma imię i ten cykl jest tego świetnym dowodem - mówi Bartosz Raj, szef newsroomu Gazeta.pl.

Materiały z cyklu "7 grzechów głównych" będą pojawiały się na stronie głównej Gazeta.pl codziennie wieczorem przez tydzień - od 14 do 20 kwietnia br. Zostaną wyróżnione stworzonymi na tę okazję grafikami autorstwa Marty Kondrusik. Autorami tekstów do cyklu są Marcin Kozłowski, Katarzyna Nowak, Aleksandra Supryn, Magdalena Gontarek i Daniel Drob, na co dzień dziennikarze newsowej redakcji Gazeta.pl.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
moje 7 grzechów głównych
1 śpie do POłudnia
2 ale śmierdzi ode mnie
3 chodze do kościoła śpie w konfesjonale
4 glosuje na PIS
5 nie cierpie gejów
6 słucham radia Maryja
7 pije do nieprzytomności
 41  
W kapłana się bawisz? Człowieku co Twoje pouczenia mają wspólnego z tym artykułem? Czemu robisz wszędzie SRACZ !!!
 17