Łukasz Szewczyk13.04.2019 (10:43)5 komentarzy

Koncert "Roztańczony Śląski" w telewizji Polsat, Disco Polo Music i Polo TV

Szykuje się największa majówkowa impreza w Polsce. Trzy kanały telewizyjne - Polsat, Disco Polo Music oraz Polo TV - będą transmitowały koncert "Roztańczony Śląski". Na scenie pojawi się 20 wykonawców, m.in. zespół Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel, Piękni i Młodzi, Boys, Bayer Full.
Stadion Śląski - sportowe i rozrywkowe serce województwa śląskiego, uznany w 2018 roku za najlepszy obiekt sportowy w kraju, a dla wielu kibiców symbol ważnych zwycięstw reprezentacji Polski w piłce nożnej, jest też miejscem największych koncertów muzycznych w Polsce. Po "Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018" ponownie przywita u siebie wyjątkowe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki.
Już 2 maja, kilkadziesiąt tysięcy osób zgromadzonych na płycie stadionu oraz miliony widzów przed telewizorami, będą bawić się w rytm hitów dance, disco polo oraz pop. Na scenie Stadionu Śląskiego usłyszymy zagranicznych wykonawców, którzy od dekad cieszą się popularnością w Polsce. Wśród nich m.in. zespół Alphaville i gwiazdy włoskiej muzyki pop Ricchi e Poveri. Pojawią się także: Fun Factory, portugalski DJ Drenchill oraz Kate Ryan, Danzel i Shaun Baker.

Będą również polskie gwiazdy, których przeboje od lat rozkręcają wszystkie imprezy w kraju, od wesel po juwenalia. Wystąpią m.in.: Radek Liszewski z zespołem Weekend, który 18 lat temu zadebiutował na antenie Polsatu w programie "Disco Polo Live", Marcin Miller i Boys, koncertujący w myśl swojej zasady: "Gramy dla ludzi" oraz ambasador disco polo w Chinach, czyli Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Full, a także Piękni i Młodzi. Na scenie "Roztańczonego Śląskiego" zobaczymy również zespoły MIG, Masters i Łobuzy, Ślązaków Long & Junior, najmłodszych, których od razu pokochali widzowie: Defis i Miły Pan oraz Quest, Shantel.

- Naszą intencją jest, by Stadion Śląski był miejscem bliskim mieszkańcom całego województwa. Chcemy, by wszyscy utożsamiali się z tą piękną sportową areną, która, jak widać, świetnie sprawdza się także w roli gospodarza wspaniałych koncertów. Ważne dla mnie jest to, że dzięki zaangażowaniu województwa mieszkańcy będą mogli bawić się na Roztańczonym Śląskim bezpłatnie. Już dziś zapraszam na tą największą majówkę w Polsce - powiedział Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

- Koncerty Telewizji Polsat gwarantują zawsze świetną zabawę. Cieszę się, że ponownie będziemy mogli spotkać się na gościnnym Stadionie Śląskim i że wśród artystów znajdzie się również gość specjalny, bliski sercom wszystkich Ślązaków Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym wspólnie zaśpiewamy ich słynną piosenkę "Szła dzieweczka do laseczka". Jestem pewna, że tego dnia roztańczony będzie nie tylko Stadion Śląski, ale również cała Polska - mówi Nina Terentiew, Członek Zarządu i Dyrektor Programowa Telewizji Polsat.

"Roztańczony Śląski" będzie również okazją do świętowania 5-lecia stacji Disco Polo Music, która rozpoczęła swoją działalność dokładnie 1 maja 2014.

Transmisja koncertu "Roztańczony Śląski" 2 maja 2019 roku od godziny 20:00 na antenach Telewizji Polsat, Disco Polo Music i Polo TV. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Jerzy Mielewski.

Gospodarzem koncertu jest Województwo Śląskie, producentem Telewizja Polsat, a organizatorami Stadion Śląski i Music Company.

Komentarze (1 - 5 z 5)

pojade sie pobawic wyszaleć i moźe rzucę moje stringi zenkowi
 10  
Je je je, disco polo to jest to, po prostu super! ;) Uwielbiam dobrze się bawić przy tego typu muzyce. Jest to muzyka bardzo piękna, bardzo patriotyczna, bardzo łatwo wpadająca w ucho. Słucham i jeszcze bardziej czuję się Polakiem, dumnym z siebie i swojego kraju Polakiem!

Po prawdzie żal mi lewaków, którzy wyśmiewają disco polo i fanów tego typu muzyki. Ale wcale mnie to nie dziwi, bo lewacy nie POtrafią się dobrze bawić. Lewacy to są tzw. "młodzi wykształceni z dużego miasta", czyli tak naprawdę smutasy bez POczucia humoru, co chodzą przygnębieni i podrygują od bólu, bo bardzo ich boli tęsknota za Tuskmenistanem, który minął bezpowrotnie i więcej nie wróci. ;D A na domiar złego dochodzą jeszcze najnowsze sondaże POparcia... ;)

buuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahaha!!!
 8  
c.d.
orMo jednak czuwa i za chwilę zrobi się tutaj niemerytoryczny sracz.
A każdy inteligentny czytelnik tego forum wie, że ja piszę tylko merytorycznie oraz propaguję konserwatywne wartości.
Może o tym poświadczyć nawet sama Krycha z Wałbrzycha.
Więcej do tego tematu nie zajrzę.
Tyle na temat. Oj napisałem "tyle na temat" - jestem Maciejem ;D

Kurtyna
 4  

Krycha z Wałbrzycha niczego tutaj nie poświadczy, bo nie wchodzi na ten portal i w ogóle tutaj nie pisze! !
Wypraszam sobie!
jakiś hurtownik wentylatorów z Radomia próbuje zdezawuować moje prawo do odwiedzania lewackich witryn? A ja go popierałam na zebraniu partyjnym, żeby mógł dorobić trollowaniem tutaj.
Skończyło się Małgosiu3737. Złożę skargę na ciebie na zebraniu partyjnym, że kwestionujesz moje prawo do odwiedzin tej strony. Nie tak się umawialiśmy podejmując patriotyczną uchwałę aktywu partyjnego. Będę sobie wchodziła i kontrolowała twoją pracę kiedy tylko chcę.
Będę wnioskowała o cofnięcie ci kontraktu na dmuchawy dla centrali partyjnej.

Teraz zaśmieję się konserwatywnie.
buhahahaha.

Tyle w temacie.
 2  
Roztańczony Śląski czyżby konkurencja dla Roztańczony PGE Narodowy?
Polsat transmituje najlepsze festiwale muzyczne i kabaretowe na świecie. Super, super, super.

PS: Kiedy POLO TV i DISCO POLO MUSIC w jakości HD ??
 1