Łukasz Szewczyk13.04.2019 (11:14)1 komentarz

Dominik Strzelec powraca. "Polowanie na ogród" w HGTV

Masz już dość przesuszonej trawy, która jest jedyną rośliną na twoim podwórku? A może twój ogród to składowisko nikomu niepotrzebnych gratów? Dominik Strzelec wraz ze swoją ekipą urządzi "Polowanie na ogród". Widzowie HGTV mogą liczyć na wiele ogrodowych inspiracji.
Domink Strzelec poprowadzi "Polowanie na ogród" / Fot. HGTV
Domink Strzelec poprowadzi "Polowanie na ogród" / Fot. HGTV
Przyszła wiosna. Dobrze byłoby zrobić porządki nie tylko w domu, ale także na balkonie czy tarasie. Prawie każdy z nas marzy chociaż o małym ogródku, który cieszyłby oko i był miejscem odpoczynku po ciężkim dniu. A jak to wygląda w rzeczywistości? Kilka wsadzonych w różnych miejscach przypadkowych roślin, usychający trawnik i mało funkcjonalne meble.
Prowadzący nowy program HGTV Home & Garden nawet z najmniejszej zielonej przestrzeni potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Dominik Strzelec i jego niezastąpiona ekipa potrzebują zaledwie kilku dni i niewielkiego budżetu, aby ogród w katastrofalnym stanie stał się wymarzonym miejscem, w którym można siedzieć godzinami. Rośliny wreszcie będą posadzone tam gdzie trzeba, a każdy z domowników znajdzie w ogrodzie coś dla siebie. Jedno jest pewne! Tej ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie, a ich metamorfozy zaskoczą nie tylko widzów,

"Polowanie na ogród" w niedzielę o godz. 10.30 (od 14 kwietnia 2019 roku) na antenie HGTV.

W pierwszym odcinku poznamy Basię i Michała, świeżo upieczone małżeństwo, które przez ostatnie półtora roku zajmowało się głównie planowaniem swojego wesela. Nic dziwnego, że na urządzenie niewielkiego 40 metrowego ogródka nie starczyło im czasu i pieniędzy. Oboje przyznają też, że nie mają "ręki do roślin". Za to ogrodowych marzeń mają sporo. Basia chciałaby duży taras na którym mogłaby wypić poranną kawę oraz ogrodzenie zapewniające nieco intymności i osłaniające przed wścibskim wzrokiem sąsiadów. Michał marzy o gęstym, zielonym trawniku i huśtawce. Czy Dominikowi uda się pogodzić wszystkie potrzeby małżonków na tak niewielkiej przestrzeni ? Jakie niespodzianki kryje w sobie mały, ale nigdy nie urządzony ogródek? I czy w trzy dni da się zrobić coś, czego bohaterowie nie potrafili skończyć w półtora roku? Misje niemożliwe to przecież specjalność ekipy Dominika!

Program "Polowanie na ogród" jest oparty na popularnym formacie amerykańskim "Yard Crashers".

Komentarze (1 - 1 z 1)

ten Stszeledzky to cipka
 0