Łukasz Szewczyk13.04.2019 (11:25)18

Grażyna Torbicka powraca do TVN Fabuła. Nowe sezony autorskich programów

Wystartowała wiosenna ramówka filmowego kanału TVN Fabuła. Na swoje autorskie programy zaproszą Grażyna Torbicka, Kinga Burzyńska, Ania Wendzikowska oraz Andrzej Sołtysik.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Przecież nikt nie zabrania ani Maciejowi, ani johny'emu ZAREJESTROWAĆ sobie nicka i wykończyć podszywaczy raz na zawsze! Ale oni z uporem maniaka upierają się przy tym, żeby pisać bez rejestracji i logowania... No to niech się nie dziwią, że ktoś inny używa ich nicków. Dopóki nicki są niezarejestrowane, Maciej i johny nie mają wyłącznych praw do ich używania i każdy jeden może legalnie, ABSOLUTNIE LEGALNIE podpisać się ich nickiem.
 1  
Parafrazując Ciebie, bo każdy kij ma dwa końce
Wskaż mi w tym portalu jakikolwiek regulamin czy coś podobnego, w którym od komentujących wymaga się pisania pod swoim nickiem ?
Czujesz absurd?
A teraz Kurtyna !
 1  
Cóż kolego wpadasz we własne sidła. Cytujemy:
Wskaż mi w tym portalu jakikolwiek regulamin czy coś podobnego, w którym od komentujących wymaga się pisania zawsze pod tym samym nickiem? Czy gdziekolwiek jest tu napisane, że użytkownik (tym bardziej niezarejestrowany!) nie ma prawa zmieniać sobie nickow według własnego uznania?
Zatem Cię monitorki obchodzą?
 2  
I w ten oto sposób prymitywni podszywacze wykończyli ten portal na amen :-( jakakolwiek dyskusja tutaj jest teraz bezsensowna, bo już nikt nie wie, kto kim jest, kto pod kogo się podszywa, kto z kim dyskutuje etc. Szkoda, bo mogło być tu całkiem fajnie, merytorycznie i na temat, ale podszywacze wszystko muszą spaprać.
 6  
Uuuuuuu... to są już BARDZO poważne oskarżenia pod adresem redaktorów... Przedstawisz jakieś dowody rzeczowe na swoją teorię, czy tak tylko bezmyślnie rzucasz oskarżeniami na zasadzie "tak mi się wydaje", albo "chcę żeby tak bylo"???
 3  
Ten portal gdyby nie tacy jak Ty Macieju, czy @johny'B, którzy nigdy nie piszecie w temacie, tylko wdajecie się w utarczki z innymi userami (choć nie mam do końca przekonania czy to nie ta sama osoba) byłby o wiele bardziej merytoryczny.
 2  
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Teraz będziesz udowadniał co było pierwsze jajko, czy kura.
Każda ze strona ma swoje ze uszami, ale czytam uważnie wpisy i w ostatnich miesiącach ANI JEDNEGO nie widziałem w temacie artykułu. Cięgle tylko kłótnie z innymi userami.

A teraz Kurtyna !
 3  
Ty za to się zajmujesz nieudolną próbą wykazania że Ty i Tobie podobnie są święci, a Ci co myślą inaczej są Ci źle. Typowo bolszewickie myślenie. Mało tego nie czytasz uważnie. Napisałem każda ze strona swoje za uszami, a to aż nadto przeczy Twojej tezie że nie potrafię wyjść poza podziały polityczne. Znowu wykazujesz siebie jaki tego bardziej sprawiedliwego. Cierpisz na typowy kompleks polskiego "patrioty" i "pana".
 1