Łukasz Szewczyk13.04.2019 (11:25)27

Grażyna Torbicka powraca do TVN Fabuła. Nowe sezony autorskich programów

Wystartowała wiosenna ramówka filmowego kanału TVN Fabuła. Na swoje autorskie programy zaproszą Grażyna Torbicka, Kinga Burzyńska, Ania Wendzikowska oraz Andrzej Sołtysik.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 27)

O czym mówisz? Macieju?
Może o swoich wielu nickach? Kim trzeba być aby co miesiąc zmieniać nick i jeszcze udawać że się jest Małgorzatą?
Zajmij się sobą i swoim zdrowiem psychicznym, zamiast pouczać innych.
 1  
Wskaż mi w tym artykule wypowiedź Macieja o TVP. Wskaż mi jedną, która jest w temacie artykułu. Doczekam się?
taki menel, czyżby Maciej? 15.04.2019 (8:40:40)
 1  
Wskaż mi w tym portalu jakikolwiek regulamin czy coś podobnego, w którym od komentujących wymaga się pisania zawsze pod tym samym nickiem? Czy gdziekolwiek jest tu napisane, że użytkownik (tym bardziej niezarejestrowany!) nie ma prawa zmieniać sobie nickow według własnego uznania?

Ja zadałem sobie trudu i poszukałem, ale słowo daję - nic takiego nie znalazłem!!! Dlatego przyjmuję że Maciej ma prawo zmieniać sobie nicki nawet kilka razy dziennie i nie jest to niezgodne z zasadami tego portalu.

I jeszcze jedno. Nie jestem Maciejem, an nie jestem miłośnikiem PiSu, jestem raczej lewakiem (w wyborach zawsze głosowałem na PO) i nie popieram wygłaszanych tutaj poglądów Macieja i tego jego kolegi johny'B. Ale to, co wyprawiają tutaj ich podszywacze, jest naprawdę niesmaczne. Podszywanie się pod inne osoby i robienie im na złość to już jest naprawdę nieludzkie zachowanie.
 4  
Przecież nikt nie zabrania ani Maciejowi, ani johny'emu ZAREJESTROWAĆ sobie nicka i wykończyć podszywaczy raz na zawsze! Ale oni z uporem maniaka upierają się przy tym, żeby pisać bez rejestracji i logowania... No to niech się nie dziwią, że ktoś inny używa ich nicków. Dopóki nicki są niezarejestrowane, Maciej i johny nie mają wyłącznych praw do ich używania i każdy jeden może legalnie, ABSOLUTNIE LEGALNIE podpisać się ich nickiem.
 1  
Niestety jesteś dość prostą istotą, bu nie rzec prymitywną .
Porównaj:
np. 17 kwietnia 2018 (15:08:35)
czy
np. 21 czerwca 2018 (7:10:02)
Ta twoja poetyka jest tak infantylna, że jej rozwikłanie ubliża nawet najmniej inteligentnemu czytelnikowi tego forum :(
Krzyk rozpaczy zarzynanego prosiaka ;D Jak zwykle przerost formy nad treścią.. W internecie 3x świńska morda, a w realu "rycz mała rycz" ;D

Ból dooooopyyy zmusił was do tych podszywek i do wkręcania mnie w wielonickowość - takie są fakty!!

#pussyman
#bitch,please!

buuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahaha!!!
 0  
Parafrazując Ciebie, bo każdy kij ma dwa końce
Wskaż mi w tym portalu jakikolwiek regulamin czy coś podobnego, w którym od komentujących wymaga się pisania pod swoim nickiem ?
Czujesz absurd?
A teraz Kurtyna !
 1  
ps.
Wpisy:

mixtura 15 kwietnia 2019 (10:56:38)
oraz
zwieracz-podszywacz 15 kwietnia 2019 (13:26:08)

to wpisy TEJ SAMEJ osoby! ;) Wystarczy najechać na znaczek monitora i sprawdzić IP ;D

buuuuuuuuuuuuuahahahahaha!!!
 9  
Cóż kolego wpadasz we własne sidła. Cytujemy:
Wskaż mi w tym portalu jakikolwiek regulamin czy coś podobnego, w którym od komentujących wymaga się pisania zawsze pod tym samym nickiem? Czy gdziekolwiek jest tu napisane, że użytkownik (tym bardziej niezarejestrowany!) nie ma prawa zmieniać sobie nickow według własnego uznania?
Zatem Cię monitorki obchodzą?
 2  
I w ten oto sposób prymitywni podszywacze wykończyli ten portal na amen :-( jakakolwiek dyskusja tutaj jest teraz bezsensowna, bo już nikt nie wie, kto kim jest, kto pod kogo się podszywa, kto z kim dyskutuje etc. Szkoda, bo mogło być tu całkiem fajnie, merytorycznie i na temat, ale podszywacze wszystko muszą spaprać.
 6  
I .
@Maciek - daj spokój. Pod tym nickiem pisałeś już 8 marca :(
Porządkowy wiele razy ci to wypominał.
Zmień na inny!
 2