Łukasz Szewczyk14.04.2019 (16:08)5 komentarzy

Golf Channel Polska w oknie otwartym UPC. Turnieje na żywo i nowości w ramówce

Golf Channel Polska HD, który na co dzień jest częścią pakietu Max, przez miesiąc będzie dostępny bez dodatkowych opłat także dla abonentów pakietu Select sieci kablowej UPC Polska. W tym okresie, w ramówce kanału znajdą się cztery wyczekiwane przez kibiców turnieje cyklu PGA TOUR", a także nowy program.
Golf Channel Polska
Malownicze pola Luizjany, Teksasu i Karoliny Północnej już wkrótce, z oaz natury i spokoju zmienią się w pełne napięcia, nerwów i emocji areny sportowej rywalizacji największych gwiazd nowoczesnego golfa. Przez cztery dni trwania turniejów, te kluby golfowe staną się miejscami w których drobny, niewłaściwy ruch podczas uderzenia piłki wart będzie nawet kilkaset tysięcy dolarów. Popisy i radość, ale też stres i smutek najlepszych golfistów świata, będą mogli bez dodatkowych opłat obserwować z zacisza swoich domów posiadacze pakietów Select oraz Max w UPC Polska. W czasie trwania "otwartych okien" - od 15 kwietnia do 15 maja 2019 roku - Golf Channel Polska transmituje turnieje: RBC Heritage, Zurich Classic of New Orleans, Wells Fargo Championship oraz AT&T Byron Nelson.
Golf Channel Polska HD przygotował w kwietniu dla widzów również dwie niespodzianki. Na początku kwietnia na antenie pojawiła się nowa pozycja - program podróżniczy "Golfowa objazdówka: chcę tam grać!". Gospodarz programu - Matt Ginella jeździ po najpiękniejszych ośrodkach golfowych, odkrywa przed widzami ich sekrety i wskazuje najciekawsze atrakcje. Na antenę wraca, z nowym sezonem, talk-show "Feherty", w którym David Feherty w swoim niepodrabialnym stylu odpytuje gwiazdy sportu, rozrywki i polityki. Pierwszym gościem serii będzie legendarny golfista - nie mniej wygadany od gospodarza programu Fred Couples. W kolejnych odcinkach największe obecnie nazwiska świata golfa: Brooks Koepka, Bryson DeChambeau i Tony Finau.

Kanał Golf Channel Polska HD w UPC Polska znajduje się na pozycjach 518 na dekoderze Horizon oraz 573 na dekoderze Mediabox.

Komentarze (1 - 5 z 5)

niezła okazja. trzeba ogladać dzień i noc ;)
 13  
Kanał traci prawa do PGA Tour po obecnym sezonie. Pewnie kanał pójdzie do likwidacji.

Tak samo Canal+ traci European Tour.
 4  
a kiedy pojawi sie w EAST&WEST?
Według mnie kanał będzie sie rozwijać z nie zwijać może bedzie w 4K...?
 2  
a kiedy pojawi sie w EAST&WEST?
Według mnie kanał będzie sie rozwijać z nie zwijać może bedzie w 4K...?
Oni będą czekać na 16K, teraz nie ma sensu (musi być widać nornice)
 4  
Kanał traci prawa do PGA Tour po obecnym sezonie. Pewnie kanał pójdzie do likwidacji.

Tak samo Canal+ traci European Tour.
No niestety,ale taka jest smutna prawda, prawa do transmisji przejął właściciel kanału GOLF TV, tak szczerze to wątpię czy u nas zawita a jeśli nawet to chyba nie na zasadach jak jest Golf Channel
 0