Łukasz Szewczyk15.04.2019 (15:58)7 komentarzy

Kolejne kraje z dostępem Player.pl. Programy i seriale TVN i Discovery

Od 15 kwietnia 2019 roku programy i seriale TVN i Discovery Polska można oglądać za granicą aż w 12 krajach Europy.
Pakiet TVN International to oferta umożliwiająca legalny i bezpośredni dostęp online do portfolio TVN i Discovery Polska za granicą. Obejmuje treści z kanałów ITVN, ITVN Extra i TVN24. Na widzów czekają wyselekcjonowane produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka - w tym najpopularniejsze programy TVN, takie jak kultowe już reality show "Big Brother". Aby otrzymać dostęp do specjalnej oferty programowej należy wykupić pakiet TVN International w serwisie OTT nadawcy - player.pl.
Do niedawna zagraniczna oferta programowa TVN i Discovery Polska dostępna była w sieci tylko w Wielkiej Brytanii. Od 15 kwietnia zasięg ten został znacząco poszerzony. Do listy krajów, w których jest ona osiągalna dołączyły: Niemcy, Francja, Austria, Belgia, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Portugalia i Włochy.

- Udostępnienie pakietu TVN International na kolejnych rynkach to dla nas bardzo ważny moment, bo do tej pory treści TVN i Discovery Polska w ogóle nie były dostępne na niektórych terytoriach np. w Danii, Włoszech czy Austrii. Teraz jest to możliwe dzięki usłudze w player.pl. W dalszych etapach będziemy poszerzać dostęp do pakietu o inne kraje, a usługa będzie na bieżąco rozwijana - mówi Tomasz Parfienowicz, dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji.- Rozwój dostępu do serwisu player.pl poza granicami kraju jest dla nas niezwykle ważny. Jesteśmy liderem polskiego rynku legalnych serwisów OTT i cieszy nas fakt, że coraz więcej Polaków przebywających za granicą może oglądać nasze programy - dodaje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl


Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 złotych (cena regularna to 65 złotych). Co więcej, z okazji rocznicy wystartowania kanału ITVN - 29 kwietnia stacja świętować będzie swoje 15. urodziny - widzowie mogą wypróbować usługę za darmo przez okres aż 15 dni.

Komentarze (1 - 7 z 7)

powiem tak. mieszkam w niemczech ale jak mam placic 50zł zeby ogladac powtorki jakis glupich seriali to wole sobie odpalic netflix
 22  
I tych PO-KODów oglądać jeszcze za granicą,za 50zł.Mówimy stanowcze NIE!!
 14  
"Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 złotych (cena regularna to 65 złotych)" .... to już Netflix jest tańszy.
 27  
Powinni to zaKODować!
 25  
@Tvn kod
Przecież Ty człowieku nigdy za granicą nie byłeś i nie będziesz, zatem o czym bredzisz z tym strajkiem w płaceniu?
 21  
Tylko że robią to nielegalnie, wbrew obowiązującym regulaminom platform. Inna sprawa że platformy przymykają na to oko.
 19  
Często o tym zwieraczu piszesz? Czyżby Cię bolał? Nie dziwię się, też by mnie bolał, gdybym zadawał z bezdzietnym gejem.
 8