Łukasz Szewczyk15.04.2019 (16:09)1 komentarz

Motowizja w otwartym oknie NC+. Co w ramówce?

Przez najbliższy miesiąc abonenci NC+ będą mogli oglądać kanał Motowizja w tzw. oknie otwartym. Na antenie fani polskiego motosportu zobaczą relacje z czołowych krajowych serii, takich jak OPONEO Mistrzostwa Polski Rallycross, RSMP, HRSMP, GSMP czy Puchar Polski Pit Bike SM.
Motowizja - drift
Od 15 kwietnia do 15 maja 2019 roku Motowizja będzie dostępna w otwartym oknie platformy NC+. Kanał można oglądać w jakości HD, na pozycji 120.
Fani krajowego sportu motorowego zobaczą relacje z najważniejszych polskich serii, takich jak OPONEO Mistrzostwa Polski Rallycross, Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski czy Pucharu Polski Pitbike SM. W barwach Motowizji w OPONEO Rallycross startuje wicemistrz Polski sezonów 2017 i 2018 w klasie SuperCars, Marcin Gagacki. Reprezentować Motowizję będzie również Dominika Orlik w tegorocznym Pucharze Polski PitBike SM.

Motowizja przygotowała nową propozycję programową - magazyn Baja Raport poświęcony rajdom terenowym. Znajdą się w nim relacje m.in.: z Pucharu Świata w Rajdach Terenowych, gdzie tytułu będzie bronił Kuba Przygoński, a także z Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Od kwietnia na antenie zobaczymy nowe odcinki programu Motowizja Sport PL, a w nim Polaków startujących w zawodach krajowych i zagranicznych. Nowością w Motowizji są również magazyny poświęcone Formule 1 - The Inside Line - Najszybsi z najszybszych oraz The Fast Lane. W pierwszym z nich prezentowane są najnowsze wiadomości i ciekawostki techniczne dotyczące Formuły 1, a także sylwetki kierowców. The Fast Lane to magazyn, który pozwoli jeszcze lepiej poznać świat najbardziej prestiżowej serii wyścigowej na świecie. Premierowe odcinki także w magazynie AutoSpeed, z którego widzowie dowiedzą się najważniejszych informacji ze świata motosportu i motoryzacji.

W 2019 roku do licznego grona sportów motorowych na antenie Motowizji dołączyła F1 H2O - najbardziej prestiżowa seria motorowodna na świecie z jedynym w stawce Polakiem, Bartkiem Marszałkiem. Stacja pokaże wszystkie wyścigi sezonu oraz podsumowania każdego z nich. Widzowie mogą również śledzić kolejny na naszej antenie sezon Monster Energy NASCAR Cup Series. Tegoroczny kalendarz składa się z 36 wyścigów punktowanych, które odbywają się na przestrzeni dziesięciu miesięcy.

Komentarze (1 - 1 z 1)

History i History 2 też jest dostępne promocyjnie
 0