Łukasz Szewczyk17.04.2019 (11:26)2 komentarze

Znany youtuber poprowadzi nowy program w Polsat Games. "Rock w grach"

Jeden z bardziej rozpoznawalnych Youtuberów w Polsce, Remigiusz "Rock" Maciaszek rusza w Polsat Games z własnym programem "Rock w grach".
Rock w grach
"Rock w grach" to nowa wieczorna propozycja w ofercie stacji. W programie Remigiusz "Rock" Maciaszek będzie specjalnie dla widzów Polsat Games będzie ogrywał najnowsze gry z kategorii "AAA". Terminem tym określa się gry z największymi budżetami produkcyjnymi, od których oczekuje się najwyższej jakości i świetnych wyników sprzedaży.
W pierwszych odcinkach zobaczymy m.in.:
• Sekiro: Shadows Die Twice, czyli przygodową grę akcji, w której gracze przenoszą się do alternatywnej rzeczywistości w piętnastowiecznej Japonii i wcielają się w rolę tytułowego "Sekiro" czyli "jednorękiego wilka", którego zadaniem jest uratowanie swojego pana.
• Devil May Cry 5 - piąta już odsłona przygód pół człowieka, pół demona Dantego, nastawiona na widowiskowe sekwencje walki.
• Tom Clancy's The Division 2 - kontynuacja popularnej gry akcji nastawiona na zabawę w systemie multiplayer, sygnowana nazwiskiem słynnego amerykańskiego pisarza powieści sensacyjnych m.in. zekranizowanego "Polowania na Czerwony Październik".
• Borderlands Game of The Year Edtion - odnowiona i rozbudowana edycja pierwszej części gry z pogranicza strzelanek (FPS) oraz gier fabularnych (RPG), w której gracze trafiają na niegościnną planetę Pandora w poszukiwaniu mitycznej krypty gdzie czekają wielkie skarby.

Premierowy odcinek w Poniedziałek Wielkanocny (22 kwietnia 2019 roku) o godzinie 21:00. Powtórki programu w Polsat Games, w każdy czwartek o 22:30 i soboty o 20:00. Odcinki "Rock w grach" po emisji na antenie Polsat Games będą również dostępne do obejrzenia w telewizji internetowej IPLA oraz w serwisie YouTube.

Komentarze (1 - 2 z 2)

O tak, ROCK!!! To jest to! Rock to jest moja ulubiona muzyka ;D The Doors, The Rolling Stones, Led Zeppelin, Deep Purple, AC/DC, The Cure, Nirvana, Pearl Jam, Guns 'N Roses - tego słucham w takich rytmach podryguję ;D Nie to co prawaki z PiSuaru, dla których szczytem wartości artystycznych jest wieśniackie disco polo...

Tyle na temat tego artykułu.

buuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahaha!!!
 6  
idź być pajacem gdzie indziej
 0