Łukasz Szewczyk17.04.2019 (12:35)19 komentarzy

Kultowy serial "Sędzia Anna Maria Wesołowska" powróci na telewizyjne ekrany

Wiele wskazuje na to, że na telewizyjne anteny powróci populary serial paradokumentalny z gatunku court show "Sędzia Anna Maria Wesołowska".
Stars Impresariat Filmowy właśnie rozpoczął poszukiwania stałej obsady do nowej serii serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Twórcy serialu poszukują "prawdziwych (!) adwokatów, prokuratorów i/lub radców prawnych, najlepiej z doświadczeniem w sprawach karnych". Na angaż w serialu mogą liczyć kobiety i mężczyźni w wieku ok. 30-45 lat, z całej Polski.
Przypomnijmy, że serial "Sędzia Anna Maria Wesołowska" na antenie TVN emitowany był od marca 2006 roku do grudnia 2011 roku. Obecnie powtórki odcinków można oglądać na antenach stacji Grupy TVN oraz na platformie Player.pl.

Akcja rozgrywała się na sali sądowej, gdzie rozpatrywane były różne sprawy karne. Głównym celem serialu było między innymi przybliżenie widzowi procedur postępowania sądowego i oswojenie go z nimi. Rozprawy prowadziła Anna Wesołowska - sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi, która grała w serialu samą siebie.

Nowe odcinki serii zobaczymy prawdopodobnie jesienią 2019 roku.

Komentarze (1 - 10 z 19)

O nie - to był prawdziwy koszmar mojego dzieciństwa - codziennie po południu musiałem wysłuchiwać jak naprawdę kiepscy adepci sztuki aktorskiej próbują wiarygodnie zagrać swoją rolę. To było nie do zniesienia - a musiałem kątem ucha tego słuchać, bo mój ojciec codziennie oglądał. Powiecie "przecież teraz jest więcej tego szajsu niż kiedyś" - tak zgadza się, ale tam przynajmniej krajobraz się zmienia a w SAMW jest monotonia level hard.
 5  
Mądry ojciec, skoro Sędzię oglądał, dobrze robił!
Radio ZET i już! Ja jestem kacper3100 17.04.2019 (14:44:37)
 8  
Kultowy serial? Spadłem z fotela!
Kultowym serialem można nazwać, np. "Alternatywy 4", a nie to coś. Dobre ...
 13  
Kultowy serial? Spadłem z fotela!
Kultowym serialem można nazwać, np. "Alternatywy 4", a nie to coś. Dobre ...
A co, już ból dupki masz? Tak, Wesołowska to JEST kultowy serial.
 12  
Później się okaże, że prokurator jest na bakier z prawem. Ciężko znaleźć uczciwych w tvn nawet w produkcjach prawniczych. Oni lewiznę mają we krwi.
 6  
fajnie
 3  
Wolne sądy! I niedziele! ;D
Widzę, że zwieracza-ujadacza znowu d**a mocno zabolała i musiał się biedak na mnie wyżywić swoją prymitywną podszywką ;D

Wy PiSowcy bardzo nisko upadliście. Może to od tego upadku tak wam zadek boli? ;)

ps.
Przypominam, że piszę ze stałego IP! Wystarczy najechać na znaczek monitora...
 1  
Łomatko. Co na to trafiłem to mi się po nocy śniło. Parę pierwszych odcinków obejrzałem. Naiwne toto było że szok.
 0  
fajnom ma babka prace, ja tylko trzepie i trzepie
anna maria trzepiekońska 17.04.2019 (19:12:32)
 2