Łukasz Szewczyk17.04.2019 (13:13)1 komentarz

Majowe Wysokie Obcasy Extra z magazynem "Tylko Zdrowie Odchudzanie"

W czwartek (18 kwietnia b2019 roku) na rynku ukaże się najnowszy numer Wysokich Obcasów Extra. Miesięcznik będzie można kupić w pakiecie z magazynem "Tylko Zdrowie Odchudzanie".
Wysokie Obcasy Extra - nr 5/2019
Wysokie Obcasy Extra - nr 5/2019
Bohaterką okładki majowego numeru "Wysokich Obcasów Extra" jest jedyna osoba w historii Oscarów ze statuetkami za aktorstwo oraz pisanie - aktorka Emma Thompson, która obchodzi w tym roku swoje 60. urodziny. Maja Staniszewska przedstawia sylwetkę artystki, opisując m.in. jej działalność na rzecz kobiet i walkę z depresją. Czytelnicy dowiedzą się również, z jakich powodów aktorka zrezygnowała z roli w "Nagim instynkcie", dlaczego porównuje śmiech do orgazmu oraz jak poradziła sobie ze zdradą męża.
Z okazji zbliżającego się Dnia Matki tematem majowego wydania pisma są matki i ich synowie. Psycholog Zofia Milska-Wrzosińska w rozmowie z Agnieszką Jucewicz opowiada o tej niezwykłej relacji - m.in. o tym, dlaczego syn potrzebuje szczęśliwej matki, w jaki sposób zbyt bliska relacja może zaszkodzić obu stronom oraz jak pozwolić synowi zacząć prowadzić samodzielne życie.

Ponadto w magazynie: Olga Wożniak przedstawia naukowe dowody na to, że płeć mózgu nie istnieje, socjolożka Monika Czaplicka opowiada o wizerunku w sieci i o tym, co sprawdzają pracodawcy na naszych kontach społecznościowych, a seksuolog dr Robert Kowalczyk tłumaczy, że opera może być świetnym afrodyzjakiem pobudzającym nasze zmysły.

Magazyn "Tylko Zdrowie Odchudzanie"
Magazyn "Tylko Zdrowie Odchudzanie"
W ramach specjalnej oferty majowy numer "Wysokich Obcasów Extra" będzie do dostępny również w wersji z wyjątkowym wydaniem magazynu "Tylko Zdrowie" - "Tylko Zdrowie Odchudzanie". To poradnik dla osób, które chcą zdrowo, szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Czytelnicy znajdą w nim m.in. propozycję diety 1800 kalorii - z jadłospisem na każdy dzień tygodnia, instrukcjami, jak przygotować zdrowe posiłki i listą zakupów. Dowiedzą się również, czym jest indeks glikemiczny, jaki związek z nadwagą i otyłością ma mikrobiom jelit oraz czy można uzależnić się od cukru.

Najnowsze "Wysokie Obcasy Extra" ukażą się na rynku w czwartek, 18 kwietnia 2019 roku w cenie 7,99 zł. Wersja z magazynem "Tylko Zdrowie Odchudzanie" kosztować będzie 14,99 zł.

Numer wspiera kampania promocyjna w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Instagram) oraz w prasie ("Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki, "Polityka", "Newsweek"). Działania reklamowe przygotował dział marketingu "Wysokich Obcasów".

Komentarze (1 - 1 z 1)

Jak reagować na antykościelne ataki?

W ostatnim czasie można zauważyć bardzo niepokojące zjawisko, coraz częściej Kościół w Polsce jest atakowany. Powstaje istotne pytanie: jak powinniśmy reagować na te wszystkie, często niesłuszne ataki?
W kampaniach antykościelnych, których celem jest zniechęcenie ludzi do wszystkiego, co z Kościołem jest związane, chodzi głównie o kolejne manipulacje społeczeństwa. To jest główny cel wszystkich ataków. Dlatego nie oszukujmy się – naiwnością byłoby mieć nadzieję, że atmosfera wokół Kościoła się poprawi. Wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej. Środowiska liberalne obyczajowo nigdy nie zaakceptują „gracza”, który stoi i mówi wyraźnie, że czegoś nie można robić, bo to jest zło albo po prostu szerzy takie wartości, które skłaniają człowieka do refleksji i w ogóle do myślenia. Trzeba o tym zawsze pamiętać – Kościół był, jest i będzie atakowany. Te wszystkie ataki coraz bardziej się nasilają w ostatnim czasie wobec hierarchów Kościoła, jak również księży pracujących w wspólnotach parafialnych. Można tu zaliczyć wszelkiego rodzaju niesłuszne oskarżenia – pomówienia czy wymyślone historie mające tylko jeden cel – ogłupienie całego społeczeństwa. Szczerze mówiąc, zmartwiłbym się, gdyby było inaczej. Zacząłbym się zastanawiać, czy czegoś nie zgubiliśmy, czy za bardzo nie dostosowaliśmy się do nowoczesnego świata. W takiej sytuacji stracilibyśmy wszystko, bo my przecież – chrześcijanie i powołani do służby w Kościele Chrystusowym – „nie jesteśmy z tego świata”...
 1