Łukasz Szewczyk17.04.2019 (13:16)3 komentarze

TVN24 pokaże 6 edycję biegu Wings for Life World Run

W niedzielę (5 maja 2019 roku) w Poznaniu gwiazdy oraz tysiące uczestników pobiegnie w 6. edycji "Wings for Life World Run". Celem imprezy charytatywnej jest zebranie funduszy na badania nad wynalezieniem metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. TVN24 jako jedyna stacja w Polsce pokaże relację z tego wyjątkowego wydarzenia.
Wings for Life World Run
6. edycja "Wings for Life World Run" wystartuje w niedzielę 5 maja 2019 roku O godzinie 13 polskiego czasu, ponad 100 tysięcy uczestników z 7 kontynentów rozpocznie ucieczkę przed Samochodami Pościgowymi, które w Światowym Biegu wyznaczają linię mety. Tegoroczną polską stolicą "Wings for Life World Run" jest Poznań. Relacja z biegu od ‪12:55 tylko na antenie TVN24.
Całość opłat startowych oraz datków tradycyjnie zostanie przekazane na eksperymenty nad metodą leczenia urazów rdzenia kręgowego. Finansowane przez biegaczy badania przynoszą rezultaty i dają nadzieję osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Na przestrzeni pięciu edycji, od debiutu w 2014 roku, "Wings for Life World Run" zmotywował ponad 500 000 osób reprezentujących 193 narodowości do startu w ponad 66 różnych krajach. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku w Polsce padnie frekwencyjny rekord w biegu dla tych, którzy sami nie mogą wziąć w nim udziału! Tym samym 5 maja w Poznaniu wystartuje 8000 biegaczy. Za kierownicą Samochodu Pościgowego usiądzie Adam Małysz, a ze swoimi drużynami stawią się znane osobistości ze świata sportu i kultury m.in.: Joanna Jóźwik, Monika Pyrek, Paulina Holtz, Alan Andersz ("39 i poł tygodnia"), Andrzej Bargiel, Kuba Przygoński, Paweł Korzeniowski, Łukasz Stasiak.

Dołączenie do dobroczynnego biegu jest możliwe praktycznie cały czas, dla każdego i wszędzie - dzięki aplikacji mobilnej. Aktywując ją na swoim telefonie, chętni mogą wziąć udział w "Wings for Life World Run" i uciekać przed wirtualnym Samochodem Pościgowym, dokładnie w tym samym czasie, co pozostali uczestnicy w różnych rejonach świata. Dzięki programowi biegacze mogą wyznaczyć sobie własną trasę i pobiec w pojedynkę lub dołączyć do jednego z Grupowych Biegów z innymi użytkownikami aplikacji. Na terenie Polski takie biegi odbędą się w Bochni, Gdańsku, Kaletach, Koszalinie, Olsztynie i Warszawie.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Typowa stacja PO-KO.Dobra to ona nie jest...A i jeszcze nie nowoczesna...
 3  
Nie oglądam tvn67 gdyż ponieważ jakoby że ...
TEGO KŁAMSTWA I MANIPULACJI SIĘ NIE DA OGLĄDAĆ !
 2  
TVN 24 to najgorsza stacja teLewizyjna informacyjna ,tv opozycja po-nowoczesna -kod,i Lewicy ,chociaż ta ostatnia ma też swój kanał informacyjny Superstacja ,a co do TVN 24 zażuca się propagandę w TVP info ,a to TVN 24 ma największą propagandę ,
 1