Łukasz Szewczyk17.04.2019 (18:36)brak komentarzy

Karty podarunkowe dostępne w iPKO. W ofercie m.in. Netflix, Xbox, Google Play, Spotify

Od teraz przez serwis internetowy iPKO klienci mogą szybko, bez wychodzenia z domu zakupić karty podarunkowe i wymienić je na subskrypcje lub usługi dostępne na wybranych platformach. Taka forma doładowania pozwala niemal natychmiast korzystać z dostępnych gier, programów, muzyki czy filmów.
Karty podarunkowe dostępne w iPKO. W ofercie m.in. Netflix, Xbox, Google Play, Spotify
Aby kupić kartę podarunkową w serwisie iPKO wystarczy zalogować się do konta i wejść w zakładkę "Doładowania" i wybrać "Karty podarunkowe". Następnie określić kwotę doładowania i zatwierdzić ją kodem jednorazowym. Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana karta z kodem doładowującym.
- Rozwój usług cyfrowych w bankowości elektronicznej to odpowiedź banku na potrzeby klientów. Opcja doładowania kart podarunkowych uzupełnia ofertę banku w zakresie usług dodatkowych, które dostępne są przez iPKO m.in. doładowań telefonów czy liczników energetycznych - mówi Marcin Idychowski, kierownik zespołu w Departamencie Usług Cyfrowych PKO Banku Polskiego.

Usługę sprzedaży kart podarunkowych z kodami doładowującymi w iPKO świadczy PKO Finat Sp. z o. o.

- Chcieliśmy dostarczyć klientom iPKO rozwiązanie, które odpowie na potrzebę szybkiego i wygodnego dostępu do wybranych usług w sieci. Dzięki kartom podarunkowym online możemy z nich korzystać w dowolnym wybranym przez nas momencie a cała transakcja realizowana jest w bezpiecznym środowisku konta iPKO - powiedziała Agnieszka Surmacka - Prezes PKO Finat.

W iPKO dostępne są następujące karty podarunkowe: Netflix, Xbox, Xbox GamePass, Xbox Live Gold, Nintendo eShop, Spotify Premium, PlayStation Network, PlayStation Plus, Google Play, Office 2016 i Office 365.