Łukasz Szewczyk18.04.2019 (9:22)brak komentarzy

Canal+ pokaże prawdziwe historie policjantów pracujących pod przykryciem. Odkodowana premiera i 4K

Podwójna tożsamość, tajne raporty, gangsterskie układy i nieustające zagrożenie życia - tak wyglądała rzeczywistość przykrywkowców, czyli tajnych policyjnych agentów rozpracowujących struktury mafii.
"Przykrywkowcy. Podwójna gra" w Canal+
Serial "Przykrywkowcy. Podwójna gra" to pierwsza produkcja pokazująca twarze i pracę prawdziwych policjantów pracujących pod przykryciem. Widzowie po raz pierwszy wejdą tak głęboko w świat operacji specjalnych, poznają nieznane dotychczas fakty i dowiedzą się kto rozbił najgroźniejsze mafie w Polsce.
Reżyserem 8 odcinkowej, oryginalnej produkcji CANAL+ "Przykrywkowcy. Podwójna gra" jest reżyser, scenarzysta i dziennikarz Sylwester Latkowski. Wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i znajomości przekonał policjantów, którzy rozpracowywali najgroźniejsze polskie mafie do ujawnienia swoich tożsamości i opowiedzenia o przeprowadzonych akcjach, które zakończyły się m.in. głośnym zatrzymaniem "Słowika", "Szkatuły" czy "Krakowiaka". Nikt do tej pory nie pokazał jeszcze kulis tych spraw.

W serialu dokumentalnym poznajemy prawdziwych przykrywkowców, którzy po raz pierwszy przed kamerą zdecydowali się opowiedzieć o swojej pracy. Aby wejść do świata przestępców i zyskać ich zaufanie, musieli udawać bandytów: handlarzy bronią, narkotykowych hurtowników czy fałszerzy pieniędzy. Wchodząc w szeregi mafii musieli liczyć się z tym, że każdy ich błąd lub jakikolwiek przeciek oznaczał wyrok śmierci. Dzięki ich historiom, widzowie CANAL+ zajrzą do nieznanego wcześniej świata, który poraża bezwzględnością przestępców, a jedynym sposobem, by ich dopaść, jest wcielenie się w rolę gangstera.

Dwa premierowe odcinki serii będą dostępne 6 maja 2019 roku o 21:30 w Canal+ dla wszystkich abonentów nc+ i wybranych operatorów kablowych w ramach odkodowanego przez cały dzień sygnału. Kolejne odcinki emitowane będą w każdy poniedziałek o 21:30 w Canal+.

Serial wyprodukowany jest także w technologii 4K i dostępny będzie w tym samym czasie również na kanale CANAL+ 4K Ultra HD.