Łukasz Szewczyk18.04.2019 (9:43)brak komentarzy

Francesco Molinariego globalną twarzą GOLFTV

GOLFTV ogłosiło nawiązanie globalnej współpracy z włoskim golfistą Francesco Molinarim - mistrzem Open Champion i bohaterem European Ryder Cup. Molinari będzie pojawiał się w ekskluzywnych materiałach GOLFTV takich jak filmy instruktażowe, czy wideo zza kulis turniejów i przygotowań.
Francesco Molinarim / Fot. Eurosport/Getty Images
Francesco Molinarim / Fot. Eurosport/Getty Images
Użytkownicy GOLFTV - serwisu streamingowego z materiałami na żywo i na żądanie - zyskają bezprecedensowy dostęp do charyzmatycznego golfisty, który zabierze widzów za kulisy turniejów PGA TOUR. Pierwszy włoski mistrz turnieju rangi major pokaże także swoje przygotowania do kolejnych zawodów. GOLFTV wyprodukuje również ekskluzywne filmy instruktażowe, w których Molinari, numer 7 w światowym rankingu, przekaże widzom wskazówki dotyczące techniki i zwyczajów treningowych, dzięki którym zdołał zdobyć 10 międzynarodowych tytułów i zostać pierwszym zawodnikiem z Europy, który wygrał wszystkie pięć spotkań w ramach Ryder Cup. Dopełnieniem porozumienia będzie umieszczenie logo GOLFTV na torbach ze sprzętem włoskiego golfisty, który zajął piąte miejsce w zakończonym w niedziele turnieju Masters.
- Jestem zachwycony planami Discovery i GOLFTV i niezwykle się cieszę, że dołączam do tej drużyny. Odczuwam dumę, że będą miał wkład w misję, jaką jest stworzenie jednego miejsca dla fanów golfa na całym świecie. Nie mogę się doczekać dzielenia się z widzami moimi doświadczeniami, komentarzami i opiniami za pośrednictwem GOLFTV. Mam nadzieję, że kibice także będą zadowoleni widząc kulisy moich przygotowań i trud, jaki cały zespół wkłada w to, żeby próbować wygrywać w kolejnych turniejach - powiedział Francesco Molinari. - Oglądałem bardzo wiele materiałów GOLFTV m.in. niesamowitą reakcję włoskiego komentatora na moje zwycięstwo w Bay Hill. To było coś niesamowitego. U ludzi w GOLFTV widać czystą pasję do golfa i mam nadzieję, że także ja, dając praktyczne wskazówki dotyczące gry, zainspiruję kolejne osoby do spróbowania swoich sił na polu golfowym oraz oglądania największych turniejów za pośrednictwem GOLFTV przez cały rok - dodał Molinari.

- Francesco to jeden z najlepszych zawodników European Tour i PGA TOUR, a zarazem jeden z najpopularniejszych golfistów na świecie. Jesteśmy zachwyceni, że dołącza do zespołu GOLFTV i regularnie będziemy pokazywać materiały zza kulis oraz poznamy jego drogę do zostania pierwszym zwycięzcą turnieju major z Włoch i legendą European Ryder Cup - powiedział Alex Kaplan, President i General Manager, Discovery Golf. - Nawiązanie współpracy z Francesco to kolejny przykład działań nakierowanych na stworzenie miejsca, w którym fani golfa na całym świecie znajdą wszystko, co może ich zainteresować - dodał Kaplan.

Dostęp do materiałów na żywo i na żądanie do GOLFTV możliwy jest za pośrednictwem strony GOLF.TV oraz w aplikacji GOLFTV.