Łukasz Szewczyk18.04.2019 (10:27)brak komentarzy

Wielkanoc z gwiazdami w Rock Radiu

W czasie Wielkanocy Rock Radio zaprosi słuchaczy na specjalne świąteczne audycje. Na antenie stacji pojawią się słynni kucharze oraz popularni aktorzy, którzy opowiedzą nie tylko o swoich wielkanocnych tradycjach, ale też o ulubionych rockowych utworach.
Wielki rock na Wielkanoc
W niedzielę wielkanocną - 21 kwietnia br. od 10:00 do 15:00 gośćmi Jana Bajorka będą Michelle Moran oraz Maciej Kuroń. W audycji "Jajecznica Rock Radia" słynni kucharze będą wymyślać wielkanocne dania ze składników proponowanych przez słuchaczy.
Natomiast w niedzielne popołudnie, w godz. 15:00 - 20:00, stacja zaprosi wszystkich na program "Klasyka Rocka łączy pokolenia". W audycji Mariusz Stelmaszczyk porozmawia z Grzegorzem Damięckim i jego córką Matyldą oraz Maciejem Orłosiem i jego z synem Antonim, sprawdzając, czy rodzicie i dzieci mają zbliżone poglądy na klasykę rocka.


W Lany Poniedziałek od 10:00 do 15:00 audycję "Poświęcone w Rock Radiu" poprowadzi Michał Żołądkowski. Jego goście opowiedzą o tym. czy musieli w życiu coś poświęcić dla kariery lub miłości. W studiu pojawią się m.in. Jan Peszek, Czesław Mozil i Magdalena Stużyńska. A po południu w wielkanocny poniedziałek zespół Big Cyc zrobi swoisty rachunek sumienia w audycji "7 grzechów głównych!". Program nadawany od 15:00 do 20:00 poprowadzi Tomasz Miara.

Specjalne audycje Rock Radia są promowane na antenie stacji i na rockradio.pl.