Łukasz Szewczyk18.04.2019 (14:24)12 komentarzy

Randkowe reality-show "Love Island Polska" jesienią w Polsacie. Jak się zgłosić? (wideo)

One piękne, młode, chcą się zakochać i przeżyć niezapomniany romans. Oni przystojni, odważni, ale jednak samotni. Wszyscy pragną tego samego i w programie "Love Island Polska" dostaną taką szansę. A ich miłosne przygody będzie można oglądać od jesieni w Telewizji Polsat.
Love Island Polska
"Love Island" to hit wśród światowych programów telewizyjnych, a jego uczestnicy zyskują ogromną popularność. Show budzi ogromne emocje, zarówno wśród uczestników jak i widzów Teraz przyszedł czas na polską wersję, którą pokaże Telewizja Polsat.
Single i singielki, którzy zostaną wybrani w castingu, zamieszkają pod jednym dachem ekskluzywnej willi, do której nikt z zewnątrz nie ma dostępu. Uczestnicy nie mają telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w całym domu śledzą każdy ich ruch. Osoba, której nie uda się znaleźć pary musi opuścić Love Island. Na jej miejsce pojawia się nowy bohater, który pragnie szczęścia i może zachwiać dotychczasowymi układami...

Uczestnicy będą dostawali specjalne zadania, które pozwolą lepiej się poznać, a nawet podjąć decyzję o ewentualnej zmianie partnera lub partnerki. Nie zabraknie też specjalnych niespodzianek, gości czy romantycznych gestów.

Ale w tym programie wiele do powiedzenia mają także widzowie. Mogą zadecydować o losie uczestników oraz zadaniach, które dostają. Jednym słowem mają dużą władzę i wiele od nich zależy. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi tez zdobyć serca widzów.


Właśnie wystartował casting do programu. Twórcy czekają na zgłoszenia singli w wieku 18-35 lat, którzy chcą zawalczyć o siebie i przeżyć 7-tygodniową przygodę życia w prawdziwym raju. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem loveislandpolska.pl

Za produkcję odpowiada Jake Vision.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Acha, czyli taki polsatowski BB dla ubogich.
 3  
Stop szerzeniu patologicznych programów w TV
 13  
Acha, czyli taki polsatowski BB dla ubogich.
A Big Brother TWN-owski to niby dla bogatych ? Taki sam hamburger dla młodych ułomów zainfekowanych współczesną wynaturzoną telewizją. Obie stacje kupują zagraniczne formaty, bo niczego same z siebie nie umieją zapodać.
 5  
kolejny ustawiony show dla debili. telewizja polyka wlasny ogon produkujac takie badziewia. wszystkie te reality show sa sztuczne bardziej niz cycki dody.
 9  
eee znowu promowanie pięknych ciał a rzeczywistość jest zupełnie inna. to jawna dyskryminacja !!!
 2  
Kolejny odrealniony twór z pięknymi ludźmi. Show dla gawiedzi.
 4  
Kolejny program dla ludzi z POrażeniem mózgowym? Ja dziękuję, lepiej książkę jakąś przeczytać niż te durnoty w TV oglądać.
 2  
no to wracaj przed odbiornik. poza tym czy ja sobie nie zdaje sprawy z tych oczywistosci, ktore napisales? bardziej chodzi mi o to, ze coraz mniej jest wartosciowych programow w glownych kanalach. kiedys popularne byly teleturnieje promujace wiedze, potem przyszedl czas reality show z naturszczykami a teraz wszystko jest ustawione a ci co sie zglaszaja sa aspirujacymi celebrytami krazacymi w kolko po roznych tego typu programach. tutaj mamy show niby randkowy, gdzie w ogole nie powstanie z tego zadna para, bo juz sam dobor uczestnikow bedzie taki zeby ich charaktery byly kolizyjne. rozrywka rozrywka, ale mozna by w takim programie przemycic pewne wartosci edukacyjne, ale tv wola promowac totalny chlam. co jest nietolerancyjnego w nazwaniu kogos debilem?
 2  
debilizm - niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym.
Radzę zapoznać się z terminologią zanim podejmiesz dyskusję i oskarżysz kogoś o brak tolerancji.
 0  
Kolejne wielkie gówno od Polszmatu
 4