Łukasz Szewczyk18.04.2019 (14:54)brak komentarzy

"Święta dookoła świata" z Radiem Pogoda

Już tradycyjnie Radio Pogoda będzie świętować Wielkanoc wraz ze znanymi gośćmi. W tym roku słuchacze stacji dowiedzą się ze specjalnych audycji m.in. jak wyglądają święta wielkanocne w innych krajach, a także będą mogli spędzić Lany Poniedziałek nad Zalewem Zegrzyńskim z Izabelą Trojanowską.
Wielkanoc w Radio Pogoda
W przedświąteczną sobotę, 20 kwietnia br. od godziny 14:00 do 18:00 na antenie Radia Pogoda Robert Janowski będzie przekazywał życzenia od słuchaczy dla słuchaczy.
W Niedzielę Wielkanocną, między 10:00 a 18:00, Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na wyjątkowy program "Święta dookoła świata". Jan Kliment, Pascal Brodnicki, Conrado Moreno i Theofilos Vafidis opowiedzą w nim, jak wygląda Wielkanoc w ich krajach i co zaskoczyło ich w polskim świętowaniu. Program poprowadzą Joanna Kruk i Łukasz Szaciłowski.

Poniedziałek wielkanocny, zgodnie z tradycją, będzie mokry - Izabela Trojanowska zabierze Annę Stachowską, dziennikarkę Radia Pogoda na ryby. Siedzenie z wędką nad Zalewem Zegrzyńskim będzie okazją do rozmowy nie tylko o rodzajach zanęty, ale też o życiu. Program będzie nadawany od godz. 10:00.

Natomiast po godzinie 14:00 gościem Joanny Kruk w Radiu Pogoda będzie znany kabareciarz Marcin Daniec. Opowie on, jak spędza święta, dlaczego jest jedynym mężczyzną święcącym jajka i z czego śmieje się w Wielkanoc. Program potrwa do godziny 18:00.

Specjalne audycje Radia Pogoda są promowane na antenie stacji i na radiopogoda.pl.