Łukasz Szewczyk19.04.2019 (7:22)12

"Jurassic World: Upadłe królestwo", "Mission: Impossible - Fallout" - wielkanocny weekend filmowy premium TV

Najbliższy weekend na antenach kanałów premium (Canal+, HBO, Cinemax) upłynie przy takich premierach, jak m.in.:"Jurassic World: Upadłe królestwo", "Maria Magdalena" czy też "Mission: Impossible - Fallout".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

Jak zwykle canal + nie ma sobie równych. Brawo. Od 1996 roku cały czas z canal +.I jeszcze nigdy nie zalowalem. Oby tak dalej.
 4  
Nie miałby sobie równych, gdyby te wszystkie filmy można było oglądać w 4K. W dzisiejszych czasach telewizja bez 4K dla mnie nie jest godna tego, aby określać siebie mianem telewizji premium. Nadawanie w 1080i było ekscytujące w 2009 roku, ale dzisiaj mamy rok 2019... Czas na 4K. Na razie Canal+ ma niewiele do zaoferowania w tym temacie, a ten jego kanał 4K jest raczej dla fanów sportu, a nie dla kinomanów...
Grzegorz Wandałowicz 19.04.2019 (10:42:40)
 2  
Sytuacja z 4k wygląda na całym świecie podobnie jak w Polsce. A więc nie narzekaj. Nazywa się telewizją premium bo nikt inny nie nadaje takich nowości i takich wydarzeń sportowych. Wiec stąd nazwa premium.
 3  
Ja wcale nie narzekam (tym bardziej, że mi już nie zależy na Canal+, bo dawno oglądam serwisy internetowe z filmami 4K i jestem spełniony). Wyrażam tylko swoje zdanie, co w moim odczuciu oznacza określenie "premium". To nie tylko nowości i wydarzenia, jakich nie nadaje nikt inny, ale też najwyższa jakość obrazu i bycie na bieżąco z postępem technologicznym.

I wiem dobrze, że na świecie wygląda to podobnie (może z wyjątkiem Japonii). Sytuacja z 4K na świecie jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że dotychczasowe formy nadawania telewizji (DVB-S, DVB-C) to powoli robi się przeżytek, bo nie są w stanie konkurować z serwisami internetowymi o jakość przekazu.
Grzegorz Wandałowicz 19.04.2019 (11:27:39)
 4  
Bo to jest telewizja a nie serwis internetowy. I jak na telewizję jest ona jak najbardziej premium. Nie ma obecnie w Polsce lepszych stacji .
 4  
A niby dlaczego. Wciąż jest mnóstwo sportu na wyłączność. Mnóstwo filmów premierowych. I dokumentów niedostępnych nigdzie indziej. Moim zdaniem wręcz przeciwnie poziom sie podniósł i to bardzo wysoko. W porównaniu do tamtych lat jest bardzo solidny poziom programowy. A kto pisze inaczej to albo nie oglądał kiedyś albo nie ogląda teraz.
 0  
W latach 90 był jeden canal +.Jak powstała cyfra było już trzy canal +.Obecnie jest 8×canal + i kanały tematyczne. A więc jest więcej treści więcej filmów więcej sportu. Wtedy nadawali analogowo później cyfrowo.Teraz mamy HD. I powoli wchodzimy w świat 4K.Więc jest i rozwój. To jest właśnie premium.
 2  
Piszesz bzdury. Kino rodzime jest świetne. Kino francuskie również. Wydaje mi się że jesteś jakimś podrzegaczem. Bez wiedzy i doświadczenia
 2  
@Dab+
Podrzegaczem jest i to od dawna. Nic innego na tym portalu nie robi odkąd się pojawił. To troll, jego celem jest wywołać kłótnię.
 2  
Zwieracz dobrze prawisz. Wódki ci nalać. Zresztą ten portal przez takich typów stał się jakąś patologią. Nie wiem dlaczego administrator portalu nie reaguje
 1