Łukasz Szewczyk20.04.2019 (11:20)brak komentarzy

Kultowy "Miś", rodzina królewska, kabarety. Telewizja WP na Wielkanoc

Premierowe odcinki serii "Mistrzowie Kabaretu", kultowy polski "Miś", filmy dokumentalne oraz pasmo o brytyjskiej rodzinie królewskiej. To najważniejsze propozycje w wielkanocnej ramówce Telewizji WP.
WP TV
W Niedzielę Wielkanocną Telewizja WP pokaże premierowe odcinki Mistrzów Kabaretu. Kolejna, 7. już seria kabaretowego show, pełna jest niebanalnych osobowości. Na scenie Teatru Capitol spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, kabarety Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Boguś Kudłek. Wśród gości znaleźli się też Stanisław Tym, Michał Czernecki oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej wystąpiła Katarzyna Pakosińska. Emisja dwóch premierowych odcinków już 21 kwietnia: o godz 16:00 i o godz. 19:15.
W tegoroczne święta nie zabraknie również znanych komedii czy filmów dokumentalnych. Klasyka polskiej komedii "Miś", czyli pierwsza część historii o Ryszardzie Ochódzkim, zostanie wyemitowana w sobotę, 20 kwietnia o 13:00. Również w sobotę, 20 kwietnia o 20:00 dokument "Nostradamus: Proroctwa na XXI wiek". Prorok żyjący w XVI-wiecznej Francji przewidział wiele współczesnych katastrof. Okazuje się, że miał tajemnicę, którą poznaliśmy dopiero teraz.

Wielkanoc w Telewizji WP to także lubiane przez widzów pasmo o brytyjskiej rodzinie królewskiej. To okazja, by bliżej poznać historię, jak również wszystkie wstydliwe sekrety rodziny, która jest na ustach całego świata. W niedzielę, 21 kwietnia od godz. 12:00 kolejno: "Diana i Meghan: sekrety królewskich ślubów", "Meghan i Harry: pierwsze 100 dni", "Harry i Meghan: królewskie wesele". Emisja kultowego motoryzacyjnego show "Top Gear" niezmiennie w niedzielę, 21 kwietnia o 22:00, a powtórka w czwartek, 25 kwietnia o 20:00.