Łukasz Szewczyk20.04.2019 (15:11)1 komentarz

Praktyczny przewodnik po Polsce. "Porada na weekend" w Travel Channel

Jakub Porada w nowym cyklu "Porada na weekend" zaprezentuje widzom najciekawsze i niepospolite miejsca na krótkie wypady. Już wiosną wybierze się na malownicze Podlasie, spędzi fiński weekend w... Karkonoszach, a nawet, niczym na Marsie, wyląduje w Bieszczadach, gdzie przenocuje w nowoczesnej kopule sferycznej
Jakub Porada / Fot. TTV
Jakub Porada / Fot. TTV
Jakub Porada przedstawi widzom malownicze ośrodki, na terenie których można rozbić namiot, zaparkować samochód kempingowy lub zaszyć się w domku z widokiem na góry. Widzowie przekonają się, gdzie znaleźć piękne zakątki nienaruszonej przyrody, spróbować znakomitego sera, miodu, kartaczy, czy pieczonego w domowym piecu chleba. Prowadzący pokaże nietypowe miejsca na wypoczynek, a także alternatywne opcje noclegowe. Zatrzyma się w szklanym igloo, sprawdzi, jak się mieszka w fińskim namiocie i udowodni, że zwykły weekend można zamienić w prawdziwą przygodę. "Porada na weekend" to praktyczny przewodnik po Polsce dla każdego.
Seria programów" Porada na weekend" w poniedziałek o godz. 18.20 (od 29 kwietnia 2019 roku) na antenie Travel Channel.

W pierwszym odcinku Jakub odwiedzi fińską wioskę nieopodal Karpacza, w której oprócz noclegów w ogrzewanych namiotach, można pograć w skandynawskie kręgle i obejrzeć wirtualną zorzę polarną. Porada pozna również właściciela nieczynnej kopalni uranu, który spróbuje przekonać go, że uranowa biżuteria jest bezpieczna dla zdrowia. Dla smakoszy, tajemnice tradycyjnego chleba karkonoskiego zdradzi miejscowy piekarz. Na koniec widzów czeka wizyta w orientalnym ogrodzie japońskim.

Komentarze (1 - 1 z 1)

więcej promocji Polski, bo jest tyle ciekawych miejsc z atrakcjami, które są warte zwiedzenia. Dodatkowo więcej powinniśmy promować polską kuchnię i w ogóle naszą tradycję.
 1