Łukasz Szewczyk20.04.2019 (15:18)16 komentarzy

"Halo, Włodku!". Benefis Włodzimierza Szaranowicza w TVP1 (wideo)

Kilka tygodni temu Włodzimierz Szaranowicz poinformował, że żegna się z telewizją oraz dziennikarstwem. W Lany Poniedziałek widzowie oraz zaproszeni goście złożą hołd ikonie polskiego komentarza sportowego.
Halo, Włodku
Telewizja Polska przygotowała Benefis Włodzimierza Szaranowicza, , najważniejszej postaci mikrofonu. Podczas benefisu zaprezentowane zostaną ciekawostki z życia dziennikarza, zabawne historie z jego udziałem, legendarne komentarze - wszystko to z perspektywy głównego bohatera, członków jego rodziny, kolegów po fachu, sportowców i działaczy sportowych. Nie zabraknie oczywiście życzeń oraz występów artystycznych! W wydarzeniu wzięli udział, m.in.: Dariusz Szpakowski, Marek Rudziński, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Sebastian Chmara, Sofia Ennaoui, Tomasz Majewski, Monika Pyrek, Norbert Rokita, Piotr Małachowski i Radosław Majdan. Program poprowadzą: Maciej Kurzajewski i Przemysław Babiarz.

Włodzimierz Szaranowicz od ponad 40 lat związany jest z Telewizją Polską. W latach 2009-2017 sprawował funkcję dyrektora redakcji sportowej Telewizji Polskiej i kanału TVP Sport. Jako sprawozdawca sportowy przekazywał relacje z wielu dyscyplin, jednak kibice zapamiętają go przede wszystkim z komentowania skoków narciarskich i zawodów lekkoatletycznych. W swojej bogatej karierze dziennikarskiej, aż dziewiętnaście razy był akredytowany na letnie i zimowe igrzyska olimpijskie (od igrzysk w Moskwie w 1980 do igrzysk w Pjongczangu w 2018), co plasuje go na pozycji lidera wśród wszystkich polskich dziennikarzy sportowych oraz w ścisłej czołówce światowej listy. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, był koszykarzem (podczas studiów reprezentował barwy AZS Warszawa), nauczycielem i trenerem. Szaranowicz jest laureatem, m.in.: trzech Telekamer, Złotej Telekamery, Wiktora i Super Wiktora, został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.


Premiera "Halo Włodku! Benefis Włodzimierza Szaranowicza" w Lany Poniedziałek (22 kwietnia 2019 roku) o godz. 17.30 na antenie TVP1.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Szkoda że to nie Szpakowski
 6  
Szpakowski jeszcze ma parę lat przed sobą do komentowania. I chwała mu za formę.
 6  
pisTVP - nie oglądam!
 67  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
pisTVP - nie oglądam!
Tak tak, wszyscy już to wiemy, że jesteś sfrustrowanym i uprzedzonym PiSofobem, dlatego nie będziesz oglądał nic w TVP, nawet treści zupełnie niezwiązanych z polityką (transmisje sportowe, teatr, filmy nieprzerywane reklamami, dobre dokumenty, teleturnieje, programy rozrywkowe itd). Nawiasem mówiąc reprezentujesz chyba jakiś wyjątkowy przypadek kliniczny, ale nawet ja nie za bardzo wiem, jak można ci pomóc, mimo że jestem lekarzem z zawodu.

Tylko po co o tym bez przerwy powtarzasz? Co jest jakiś artykuł o TVP, obowiązkowo musi się pojawić twój bzdurny komentarz, że w ogóle nie oglądasz TVPiS... Człowieku, powtarzając w kółko to samo przy każdej możliwej okazji, po prostu TROLLUJESZ!!!
 66  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Chętnie obejrzę i powspominam wspaniałe lata ;) Szkoda, że wśród zaproszonych brak Adama Małysza, chociaż kto wie, dowiemy się w poniedziałek
 65  
A kiedy bedzie program "Halo, Darku!" ?
 16  
Nareszcie moderator posprzątał sracz z komentarzach. Brawo!!!
zadowolony ze sprzątania 22.04.2019 (19:45:34)
 5  
trzasnąłem zwieraczem aż Małgośka3737 spadła z dmuchawy 22.04.2019 (21:04:42)
 3  
Najwidoczniej moderator nie znalazł merytorycznych powodów do usuwania tamtych wpisów. Musisz się z tym pogodzić, choć wiem, że nie będzie ci łatwo...
obudziłem się rano jak co dzień 23.04.2019 (8:08:53)
 5  
Buhahahahahahahahaha!!!
I to ja tu wygrywam;D
Kąsam by trwać - trwam by kąsać. Tylko tyle umiem jako wyznawca pisu.
Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie, że merytorycznie leję lewaków tak, że mają ból d...
I nie dam się stąd wykurzyć. A lewacki podszywacz tylko boleśnie podryguje w rytmie disco polo.

Tyle w temacie.
obudziłem się, a tu świński ryj na dmuchawie 23.04.2019 (8:56:44)
 1