Łukasz Szewczyk24.04.2019 (17:18)3 komentarze

Michał Celeda redaktorem naczelnym Radia Zet

Ważne zmiany w Radiu Zet. Michał Celeda został redaktorem naczelnym Radia ZET. Dyrektorem muzycznym stacji została Agnieszka Woźniak
Michał Celeda / Fot. Eurozet
Michał Celeda / Fot. Eurozet
Michał Celeda dołączył do zespołu Radia ZET w lipcu 2018 roku jako zastępca dyrektora programowego. Od 27 września pełnił obowiązki redaktora naczelnego stacji. Wcześniej przez blisko 18 lat był związany Radiem Eska. Pełnił tam funkcję sekretarza redakcji i koordynatora stacji. W lipcu 2017 roku awansował na stanowisko zastępcy dyrektora muzycznego, a od grudnia 2017, także zastępcy dyrektora programowego.

Z kolei nowa dyrektor muzyczna stacji Agnieszka Woźniak jest związana z Radiem ZET od 2010 roku. Od początku pracowała w dziale muzycznym stacji, m.in. na stanowisku music programmera. Pracowała również w Telewizji Polskiej jako organizator produkcji i specjalista w sekretariacie programowym. Od 2 października 2018 roku pełniła obowiązki dyrektora muzycznego Radia ZET.

Komentarze (1 - 3 z 3)

ależ mi news, od kiedy ta cała woźniak jest muzyczną ZETu, nie da się tego radia słuchać :/
 5  
Po co jakichś dyrechtor muzyczny w stacji która gra to co wytwórnie płytowe nakażą i w dodatku z pendrive o pojemności 8 GB. To układania w kompie kolejności odtwarzania tych kilkudziesięciu utworów? Byle gimbus ma w swoim telefonie 10x więcej kawałków.
 8  
Playlista Radia Zet pewnie zmieści się nawet na karcie pamięci 2 GB i jeszcze sporo wolnej pojemności pozostanie.

Takie właśnie są te największe radia komercyjne. Oparte na ubogiej playliście i puszczaniu w kółko tego samego zestawu "kawałków". Oczywiście dla niepoznaki te "kawałki" są puszczane codziennie w innej kolejności, dzięki czemu mniej wyrobiony i mniej wymagający masowy odbiorca ma złudne wrażenie, że słucha codziennie czegoś innego. Do tego wszystkiego raz na 20 minut odezwie się do mikrofonu jakiś redaktorek i powie coś w rodzaju: "Cześć, kochani, fajny mamy dziś dzionek i wy też jesteście fajni, bo słuchacie najfajniejszego radia, a teraz wyślijcie SMS i napiszcie nam ile to jest 2x2, do wygrania gadżety z logo naszego radia, oł jeeee". I tak to właśnie działa, a papkosłuchacze słuchają i mają podnietę.

Włącz takiemu papkosłuchaczowi Polskie Radio z dłuższym reportażem, poważną publisystyką, czy nawet z autorską audycją muzyczną z sensownym doborem muzyki, to się biedak momentalnie zanudzi na śmierć...
 7