Łukasz Szewczyk25.04.2019 (14:01)brak komentarzy

"Wysokie Obcasy Psychologia. Cyfrowe dzieci". Specjalne wydanie Wysokich Obcasów

Jak wychowywać dzieci w cyfrowej rzeczywistości, w jaki sposób uchronić je przed zagrożeniami czyhającymi w sieci oraz z jakimi problemami psychicznymi zmagają się dzisiaj nastolatkowie - na te oraz wiele innych pytań odpowiada magazyn "Wysokie Obcasy Psychologia. Cyfrowe dzieci"
Wysokie Obcasy Psychologia. Cyfrowe dzieci
Specjalny numer "Wysokich Obcasów" porusza tematy związane z wychowywaniem, m.in. jak być dobrym rodzicem po rozwodzie, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi o seksualności, jak rozpoznać objawy depresyjne u nastolatków oraz jak pomóc dziecku uwierzyć w siebie.
Duża część wydania poświęcona została odnajdywaniu się - dzieci oraz rodziców - w cyfrowej rzeczywistości. Redakcja zastanawia się, co nastolatkowie robią w internecie, gdzie jest granica kontroli ich zachowań w sieci i czy małe dzieci powinny korzystać z tabletów.

W magazynie czytelnicy znajdą również rozmowy z ekspertami, m.in. z edukatorką seksualną Alicją Długołęcką na temat tego, jaki wpływ na seksualność córki ma jej relacja z matką, z kierownikiem Kliniki Psychiatrii Młodzieżowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi prof. Agnieszką Gmitrowicz o problemach psychicznych, z jakimi zmagają się dzieci i nastolatkowie oraz z psycholog społeczną dr Dorotą Wiśniewską-Juszczak o godzeniu macierzyństwa z pracą zawodową.

Specjalne wydanie "Wysokich Obcasów" w objętości 116 stron dostępne jest w punktach sprzedaży prasy od dzisiaj - czwartku, 25 kwietnia br. w cenie 13,99 zł. Numer wspiera autopromocja prowadzona na łamach "Gazety Wyborczej", w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji "Gazety Wyborczej".