Łukasz Szewczyk27.04.2019 (9:55)7 komentarzy

Gala KSW 48 na żywo na trzech antenach Polsatu

Po raz pierwszy największa organizacja MMA w Europie zawita do Lublina, gdzie w walce wieczoru o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej zmierzą się Roman Szymański i Salahdine Parnasse.
KSW48
W zbliżającej się 48. gali KSW zobaczymy aż 8 pojedynków. Najwcześniej, bo już o godzinie 19:00 transmisja z hali Globus rozpocznie się na antenie Polsat Sport Fight, gdzie widzowie zobaczą dwie walki. W pierwszej Sebastian Przybysz zmierzy się z pochodzącym z Rumunii, Bogdanem Barbu. W drugiej walce transmitowanej na Polsat Sport Fight zobaczymy debiutantów w federacji KSW - Huberta Szymajdę i Shamila Musaeva.
Od godziny 20:00 transmisja KSW 48 rozpocznie się na antenie Telewizji Polsat i Polsatu Sport, gdzie zobaczymy ceremonię otwarcia gali oraz sześć walk głównych, w których wystąpi ośmiu Polaków i czterech zawodników z zagranicy.

W walce wieczoru, której stawką jest tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej, kibice obejrzą starcie pomiędzy Romanem Szymańskim, a Salahdinem Parnassem. Poprzedzi ją walka zawodników doskonale znanych fanom europejskiego MMA - Łukasza Jurkowskiego, związanego z federacją KSW od samego początku, oraz Stjepana Bekavaca, który już raz pokonał Polaka, jednak od tego starcia minęło już trochę czasu.

Pozostałe walki gali KSW 48.:Cezary Kęsik (8-0) vs. Jakub Kamieniarz (7-5), Michał Michalski (6-4) vs. Savo Lazić (10-4), Filip Wolański (11-3) vs. Filip Pejić (13-2-2), Gracjan Szadziński (8-2) vs. Marian Ziółkowski (20-7-1)

Komentarze (1 - 7 z 7)

bez ppv?
 6  
bez PPV bo nie ma co ogladac amatorzy walcza !!!
 8  
nie kiedy walka amatorska jest lepsza od walki profesjonalnych zawodników wiec ja z chęcią obejrzę
 1  
To juz się robi telenowela jak "moda na sukces". Każdy z każdym...
 1  
@rzorek, @tom344. Plebs by chciał oglądać "za darmo" nawet jeśli państwo miało dofinansować. Żenada...
 1  
ppv okazuje się kompletną klapą. Kilkuset abonentów z czego większość to bary.
 3  
Kilkuset? Co galę kupuje 50-100k osób. Fame MMA kupiło prawie 200k
 1