Łukasz Szewczyk30.04.2019 (12:30)3 komentarze

Półfinały Ligi Mistrzów i Ligi Europy w kanałach Polsat Sport Premium

We wtorek i środę (30 kwietnia i 1 maja 2019 roku), pierwsze mecze półfinałowe Ligi Mistrzów UEFA. Dzień później (czwartek, 2 maja) półfinały Ligi Europy UEFA. Fani futbolu mogą oglądać wszystkie mecze na żywo na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 w Cyfrowym Polsacie oraz w ramach wybranych taryf sieci Plus i za pośrednictwem IPLI.
Polsat Sport Premium
Rozstrzygnięcia w tegorocznym europejskich pucharach coraz bliżej. W walce o Puchar Europy pozostały już tylko 4 drużyny. We wtorek, 30 kwietnia, Tottenham Hotspur zmierzy się na własnym stadionie z Ajaxem Amsterdam, który w drodze do półfinału wyeliminował Real Madryt i Juventus Turyn. Transmisja od 20:50 w Polsat Sport Premium 1. Mecz komentować będą Mateusz Borek i Andrzej Niedzielan.
Studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 już od godziny 18:00 poprowadzi Jerzy Mielewski. Wśród gości: Artur Wichniarek, Janusz Panasewicz, Tomasz Hajto i Dariusz Dziekanowski. Najnowsze doniesienia w przeglądzie prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra. Najbardziej interesujące akcje pomeczowe przeanalizują Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk, a porównania i ciekawostki związane z wtorkowym półfinałem Tottenham - Ajax pokaże Szymon Rojek.

Dzień później, w środę, 1 maja na Camp Nou, gdzie FC Barcelona podejmować będzie FC Liverpool. Transmisja tego spotkania, które będą komentować Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek, w Polsacie Sport Premium 1 również od godziny 20:50.

Środowe studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 od godziny 18:00. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Tomasz Frankowski, Paweł Golański, Dariusz Wdowczyk i Adam Matysek. Analizy najciekawszych akcji przedstawią Marcin Feddek i Tomasz Łapiński. Przegląd prasy i wieści z mediów społecznościowych zaprezentuje Justyna Kostyra, a ciekawostki i porównania związane z meczem - Przemysław Iwańczyk.

A już w czwartek pierwsze spotkania półfinałowe Ligi Europy UEFA. W grze o prestiżowe trofeum i pewne miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, zostały Eintracht Frankfurt i Chelsea Londyn, oraz Arsenal i Valencia. Transmisja meczu pierwszych dwóch drużyn od godziny 20:50 na kanale Polsat Sport Premium 1. Mecz komentują Tomasz Włodarczyk i Adam Matysek. Spotkanie londyńskich Kanonierów z Blanquinegros od 20:15 na antenie Polsat Sport Premium 2, a komentować je będą Cezary Kowalski i Tomasz Hajto.

Studio przedmeczowe od godziny 18:00 w Polsat Sport Premium 1 poprowadzi Tomasz Smokowski. Wśród gości m.in. Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk i Paweł Kryszałowicz. Doniesienia z prasy, porównania i ciekawostki związane z zespołami walczącymi o finał Ligi Europy UEFA oraz to, o czym słychać w mediach społecznościowych przedstawi Szymon Rojek. Analizy akcji pomeczowych przeprowadzą Marcin Lepa i Jacek Zieliński.

Komentarze (1 - 3 z 3)

I tak w środę jest na otwartym.Niech sobie polsat dalej to KODuje.Oglądalność marginalna.Jeszcze dwa lata i nc+ wygra przetarg,to i ligę europy puszczą na otwartych kanałach tvp.
 17  
Nic nie obrzydzą,bo te sportowe kanały mało kto wykupił.Wcześniej jak to było w canal+,to jeszcze jako taką oglądalność miało,ale i tak w otwartych antenach oglądalność była o wiele większa.Wiadomo kanały tvp są odKODowane,i wszędzie dostępne.
 10  
Eintracht - Chelsea za free na RTL - 19E
 3