Łukasz Szewczyk02.05.2019 (18:30)4 komentarze

Kanały informacyjne w kwietniu zyskują widzów. Najwięcej lider TVN24

Telewizja TVN24 w czwartym miesiącu 2019 roku umacnia pozycję lidera wśród głównych kanałów informacyjnych w Polsce. Wzrosty notują także pozostałe główne stacje.
Kanały informacyjne w kwietniu zyskują widzów. Najwięcej lider TVN24
W kwietniu 2019 roku TVN24 utrzymał pozycję lidera wśród telewizji informacyjnych w Polsce. Kanał oglądało średnio ponad 294 tys. widzów (4,64 proc. udziału), zajmując piąte miejsce wśród najpopularniejszych kanałów TV w Polsce. W porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej stacja notuje wzrost o 48,6 tys. widzów.
Z kolei TVP Info oglądało średnio 218,1 tys. widzów, co dało stacji udziały na poziomie 3,44 proc. Kanał notuje wzrost o 12,6 tys. widzów w ujęciu rocznym. Stacja plasuje się na ósmym miejscu wśród Top 20 stacji TV.

Z kolei kanał Polsat News oglądało średnio ponad 66,5 tys. widzów (1,05 proc.). Stacja zanotowała wzrost o ponad 2,1 tys. widzów w ujęciu rocznym. Jednocześnie stacja znalazła się na 16 miejscu wśród najpopularniejszych kanałów w Polsce.
Dane: Nielsen Audience Measurement i interpretacja własna

Komentarze (1 - 4 z 4)

w tytule jest błąd, powinno być kanały okołoinformacyjne. Prawidłowo będzie też kanały maniupulacyjne.
 3  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
W zasadzie tvn24 wyznacza kurs i kształt informacyjnej tv w PL.
No comments.
 45  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Wysoka oglądalność TVN24 jest niezaprzeczalnym faktem, ale uważam, że oglądalność to nie wszystko! W takiej stacji jak TVN24 bardzo ważna jest również SKUTECZNOŚĆ uprawianej na antenie propagandy. A patrząc na ostatnie sondaże, jest z tym naprawdę krucho, bo POparcie dla oPOzycji nadal leży i kwiczy, z kolei poparcie dla obecnego rządu jest niezmiennie wysokie. Czyli antyPiSowska propaganda nie skutkuje!

W latach 2005-2007 udało się namieszać ludziom w głowach. Dzisiaj, pomimo wysokiej oglądalności, już się nie uda. Ludzie wszystko przejrzeli na oczy. A wysoka oglądalność TVN24 wynika z faktu, że wielu ludzi ogląda ten kanał dla beki i - siłą rzeczy - nabijają temu kanałowi słupki oglądalności. Nie ukrywam, że ja też czasami oglądam TVN24, żeby się pośmiać z pastwienia się nad partią rzadzącą. Nie wszyscy oglądają TVN24 po to, żeby poważnie traktować te wszystkie antyPiSowskie informacje...

PS. Proszę moderatora i NIEKASOWANIE mojego wpisu, bo napisałem NA TEMAT ARTYKUŁU, czyli merytorycznie!
czarnego kota w domu mam i szczęście mi przynosi 7.05.2019 (12:57:44)
 84  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Masowe minusowanie moich wpisów dowodzi, że skutecznie zalazłem za skórę antyPiSowskim fanatykom i spowodowałem u nich ból d..y. Dowodzi też, że mam rację i nie powinienem się poddawać!

Niech minusują - co mi tam? Wpisy ukryte z powodu zbyt niskiej oceny wbrew pozorom są chętnie czytane. Ludzie są ciekawscy i chcą sprawdzić, co autor wpisu "nabroł", że dostał tyle czerwonych łapek. Więc klikają i czytają. Dziękuję minusiarzom (a raczej jednemu minusiarzowi ze zmiennym IP) za napędzanie moim wpisom czytelników, to bardzo miłe.
czarnego kota w domu mam i szczęście mi przynosi 7.05.2019 (13:31:58)
 61