Łukasz Szewczyk09.05.2019 (18:50)brak komentarzy

Nowe programy kanału Q Polska na Player.pl

Na platformie Player.pl pojawiły się treści viralowe i digital-first z polskiego Internetu, wyselekcjonowane przez kanał telewizyjny Q Polska.
Q Polska
Q Polska przedstawia najlepsze treści internetowe z regionu, prezentując programy digital-first tworzone przez najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych twórców w Polsce. Starannie dobrane materiały wideo dla całej rodziny dostępne są na żądanie i na dowolnym ekranie.
-- Materiały internetowe Q Polska pochodzą od najbardziej angażujących twórców internetowych. Przechodzą także uważną selekcję wyspecjalizowanych i doświadczonych moderatorów, tak aby treści były jednocześnie intrygujące, wciągające i zabawne. Ponadto jest to bezpieczne środowisko, odpowiednie dla całej rodziny. Przy natłoku obowiązków nie każdy może poświęcić czas na przeglądanie portali wideo w poszukiwaniu naprawdę jakościowego kontentu. Dzięki współpracy z Q Polska dostarczamy naszym użytkownikom pigułkę, w której znajduje się wszystko, co najlepsze w polskim Internecie - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

W ofercie player.pl znajdą się następujące treści:
"The Q. Topowa Armia" - to połączenie dwóch kanałów: Topowa dycha i Topowe teorie spiskowe, najpopularniejsze formaty edukacyjne w Polsce. Prowadzący - Artur Filipowicz - w każdym odcinku przedstawia swoim widzom 10 zaskakujących faktów, ciekawostek lub informacji w obszarze przeróżnych zagadnień - od nietypowych wydarzeń, po najdziwniejsze wynalazki.

"The Q. Lejdis" - to program od kobiet dla kobiet. Tematyka, wokół której prowadzące skupiają treści odcinków, to między innymi moda, uroda, tajniki makijażu czy też testy kosmetyków, ale na kanale nie brakuje typowo rozrywkowych treści i lifestyle'owych porad.

"The Q. Waksy" - to treści przeznaczone głównie dla młodzieży. Prowadzący - Przemek i Paulina - to typowi nastolatkowie, którzy chodzą do szkoły i spotykają się ze znajomymi na imprezach. To oni pokażą Wam, czego nie robić przy tablicy i podpowiedzą, jak ukraść egzamin gimnazjalny.

"The Q. Niezwykłe wyzwania" - program, w którym prezentujemy najbardziej utalentowanych sportowców, poszukiwaczy ekstremalnych doznań oraz przede wszystkim - niesamowitych ludzi, których dokonania wywołają u Was westchnienie podziwu.

"The Q. Włodek Markowicz" - Włodek Markowicz jest autorem "Kropek" i współautorem książki "Lekko Stronniczy". Prowadzący przeprowadza ze swoimi gośćmi wnikliwe, poruszające i merytoryczne wywiady, które zdecydowanie poszerzają horyzonty.

"The Q. Muzyka" - to jedyna w swoim rodzaju selekcja najgorętszych hitów i najciekawszych przeróbek muzycznych oraz coverów - wprost od światowej klasy twórców.

"The Q. Komedia" - to zbiór niezwykle zabawnych parodii, pranków oraz skeczy, od najbardziej odjechanych twórców, którzy sprawią, że będziecie płakać ze śmiechu.

"The Q. Odkrywcy" - spójrz na świat oczami najbardziej zatwardziałych podróżników, dzięki którym odwiedzisz wiele fascynujących i egzotycznych miejsc, nie wychodząc z domu.