Łukasz Szewczyk10.05.2019 (15:06)5 komentarzy

Jesienią nowe show "Gra Muzyka" w TV Puls. Prowadzącym Robert Janowski

Na jesień 2019 roku TV Puls szykuje dla swoich widzów nowy muzyczny show, którego gospodarzem będzie Robert Janowski.
Robert Janowski
- Cieszymy się na współpracę z firmą Media Corporation i panem Robertem Janowskim, wspólnie szykując na jesień nowy show "Gra Muzyka". Widzowie znajdą w nim znakomitą rozrywkę, dużo muzyki, emocji i dobrego humoru. Jesteśmy w fazie pre-produkcji, niedawno rozpoczęliśmy castingi, a na plan zdjęciowy wchodzimy już w czerwcu. Wtedy też zdradzimy więcej informacji na temat naszego wspólnego przedsięwzięcia - powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.
Na razie na temat nowej produkcji wiadomo niewiele. Zdjęcia do nowego show mają ruszyć latem 2019 roku, a telewizyjna premierę zaplanowano na jesień 2019 roku.

- Potwierdzam, że w jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowe, muzyczne show - "Gra Muzyka" - z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Program produkowany będzie przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej i artystycznych przyjaciół Roberta Janowskiego - dodaje Katarzyna Ocioszyńska, prezes zarządu Media Corporation.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Norbi w "Jaka to melodia" jest przynajmniej sympatyczny. A Janowski pewnie skończy jak Makłowicz, jeden z wielu kucharzy w niszowej stacji "Food Network".
 22  
No proszę, Puls szykuje ekspansję i wzorem z lat 2010-2012 wraca do własnych produkcji. "Rodzinny interes" mocno wypalił?
 6  
Jaka to melodia bez Janowskiego to tak jak - Teleexpres bez Orłosia i Szansa na sukces bez Manna. Każdego można zastąpić, ale to już nie to samo.
 20  
Jaka to melodia bez Janowskiego to tak jak - Teleexpres bez Orłosia i Szansa na sukces bez Manna.
Orłoś jest już chyba na telewizyjnej emeryturze, bo żadna stacja TV go nie chce.
 6  
@artur - myślę że Orłoś jako laureat Telekamery, mający nazwisko i renome, nie będzie w nosie dłubał, robota sama go znajdzie.
 8