Łukasz Szewczyk10.05.2019 (15:43)1 komentarz

Gra w Bingo przed telewizorem z kanałem Boomerang

Kanał Boomerang oferuje swoim widzom kolejne sposoby na zabawę i spędzanie wolnego czasu z rodziną. Na antenie pojawi się nowa gra w Bingo, która zapewni rozrywkę zarówno najmłodszym przed telewizorami, jak i ich rodzicom.
Gra w Bingo z Boomerangiem
Boomerang zaprasza dzieci do Bingo. Przez dwa tygodnie maja młodzi widzowie będą mogli brać udział w zabawie i spędzać popołudnia z wesołymi bohaterami boomerangowych kreskówek. Należy wydrukować specjalne karty, które są już dostępne na stronie boomerang-tv.pl i przygotować się na emocjonującą grę z takimi postaciami, jak Tom i Jerry, Rodzina Happosów, Królik Bugs, Scooby - Doo, Królikula, czy Jaś Fasola.
Pomiędzy odcinkami seriali animowanych, na oczach widzów, będzie odbywać się losowanie piłeczek, które wskażą, co należy skreślić na kartkach w domu. Odpowiednia kombinacja pozwoli zwycięzcy zawołać "BINGO"! Rozrywka dla całej rodziny gwarantowana.

Premiera "Gry w Bingo z Boomerangiem" 13 maja 2019 roku. Emisja na antenie kanału od poniedziałku do niedzieli o godz. 14.25.

Komentarze (1 - 1 z 1)

fajne ;)
 1