Łukasz Szewczyk14.05.2019 (14:17)2 komentarze

Hanna Lis poprowadzi nowy program na Wyborcza.pl

Hanna Lis rozpoczyna współpracę z Agorą. Na początek poprowadzi nowy program, który można oglądać na internetowych stronach Gazety Wyborczej
Hanna Lis / Fot. materiały prasowe
Hanna Lis / Fot. materiały prasowe
W poniedziałek (13 maja 2019 roku) w sieci zadebiutował nowy cykl wideo "Studio EuroWyborcza". Codziennie rano - o godz. 9.10 na Wyborcza.pl i na profilu Gazety Wyborczej na Facebooku internauci będą mogli oglądać rozmowy dziennikarzy z politykami, analitykami, socjologami i innymi zaproszonymi gośćmi na temat zbliżających się wyborów do europarlamentu.
Gospodarzami cyklu są Dorota Schnepf i Roman Imielski oraz Hanna Lis, która dołączy do dziennikarzy Gazety Wyborczej. Od 15 maja rozmowy w ramach cyklu prowadzić będzie także Hanna Lis, znana dziennikarka i prowadząca programów informacyjnych oraz publicystycznych. Dotychczas przez lata związana była z TVP ("Teleexpress", "Wiadomości", "Panorama", "Kobiecy punkt widzenia") oraz Polsatem, w którym współtworzyła "Wydarzenia".

Dział wideo "Gazety Wyborczej", działający od sześciu lat, codziennie publikuje od kilku do kilkunastu materiałów. To newsy, wywiady, reportaże i publicystyka. Swoje programy prowadzą m.in.: Dorota Schnepf, Justyna Dobrosz-Oracz, Roman Imielski, Wacław Radziwinowicz, Olga Woźniak i Piotr Cieśliński. W 2019 r. oferta wideo "Gazety Wyborczej" notuje duże wzrosty - osiąga blisko 9 mln odsłon miesięcznie (wzrost o 102% r/r; dane własne wydawcy).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Gazeta Wyborcza chłe chłe chłe.
 23  
Latarnik nie daje za wygraną. Kasuje jak leci, ale prawdy nie da się zakrzyczeć.
Zero z zerem daje zero.
 14