Łukasz Szewczyk14.05.2019 (15:11)2

Radiowa Trójka rozpoczyna nową edycję akcji "Wakacje na dwóch kółkach"

Jak co roku Program 3 Polskiego Radia zaprasza młodych amatorów rowerowej turystyki do wzięcia udziału w akcji "Wakacje na dwóch kółkach". - Tym razem nagrodą dla laureatów jest wyprawa rowerowa do Bułgarii - zachęca Henryk Sytner, redaktor radiowej Trójki i pomysłodawca przedsięwzięcia, które odbędzie się już po raz 49.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 2 z 2)

Pamiętam p. Sytnera jeszcze jako młodego człowieka. Pasją jazdy na rowerze zaraził zapewne dziesiątki osób. Gratulacje! 49 raz- super:). Tylko żałować trzeba, że obecnie dowie się o akcji znacznie mniej osób niż kiedyś, bo czytając dzisiejszy raport, że program 3 PR zanotował najniższy wynik słuchalności od 15 lat smutno się robi. Kiedyś program obecny u każdego, dziś - w fali luty-kwiecień 2004 rozgłośnia zanotowała 4,9 proc. udziału. Trójka jest już na 5 miejscu wśród stacji radiowych. Tylko 5% ludzi jeszcze wytrzymuje jej obecną formę. Wyprzedziło ją już nawet A17.
Syndrom czasu barbarzyńców.
 5  
Niestety tylko 5% ludzi jeszcze jest w miarę inteligentnych z jakimikolwiek wymaganiami i zainteresowaniami. Większości papkosłuchaczy wystarcza prymitywny, bezwartościowy samograj w rodzaju RMF FM czy Radia Zet i ma radochę ze słuchania... I z biegiem lat takich papkosłuchaczy jest coraz więcej, czyli świat schodzi na psy. Ambitniejsze radia z ciekawymi audycjami, takie jak Program 3 PR, momentalnie zanudzą takich papkosłuchaczy.
 3