Łukasz Szewczyk14.05.2019 (15:34)2 komentarze

Nowe sezony seriali "Okup", "Nocna zmiana" i "Future Man" na antenach AXN

W czerwcu 2019 roku na kanałach AXN premiera nowych sezonów "Okupu" i "Nocnej zmiany" oraz serialu komediowego Future Man
Serial "Future Man"
"Okup" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego, Erica Beaumonta (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy. Eric wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania najtrudniejszych spraw porwań dla okupu. Niezależnie od okoliczności, nigdy nie używa broni i nie ucieka się do przemocy. Wydarzenia ukazane w Okupie inspirowane są prawdziwymi doświadczeniami wybitnego negocjatora aurenta Combalberta, który wraz ze swoim partnerem - Marwanem Merym - stworzył duet najlepszych światowych negocjatorów. W 3. sezonie serialu zespół Erica będzie musiał negocjować z porywaczami, aby uwolnić żonę słynnego projektanta mody oraz rosyjską primabalerinę. Premiera trzeciego sezonu serialu "Okup" w środę (19 czerwca) o godz. 21.55. Kolejne odcinki w każdą środę o 21:55 w AXN.
Z kolei "Nocna zmiana" śledzi losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Trzech lekarzy w zespole wywodzi się z wojska. Dr. TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem PTSD. Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, Dr. Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii, Scottem Clemmensem (Scott Wolf) i administratorem szpitala, Michaelem Ragosa (Freddy Rodriguez). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi - Dr. Topher Zia (Ken Leung) i Dr. Drew Alister (Brendan Fehr). W drugim sezonie serialu do zespołu dołączy nowy chirurg urazowy, dr Joey Chavez (Adam Rodríguez). Premiera drugiego sezonu serialu "Nocna zmiana" we wtorek (25 czerwca) o godz. 21.55. Kolejne odcinki we wtorki o 21.55 w AXN.

Serial komediowy "Future Man" opowiada historię woźnego, Josha Futturmana (Josh Hutcherson), który jako pierwszy w historii ukończył grę wideo Biotic Wars. Po wygranej w jego życiu pojawiają się niespodziewanie dwaj główni bohaterowie gry, Tiger (Eliza Coupe) i Wolf (Derek Wilson). Przybyli oni z przyszłości, aby zwerbować Josha do powstrzymania realnej biologicznej zagłady ludzkości. Razem ruszają w pełną zabawnych sytuacji podróż w czasie, aby zmienić bieg historii. Premiera serialu "Future Man" we wtorek (18 czerwca) o godz. 21:05 w AXN Black. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 21:05 w AXN Black.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Informujecie o nowych sezonach seriali które ukażą się na stacjach AXN. Jednak brakuje kilka informacji. 4 czerwca koczy się emisja pierwszego sezonu serialu "Designated Survivor", za to 5 czerwca ostatni odcinek serialu "Rekrut". W powyższym artykule nie ma informacji o serialach które pojawia się po zakończeniu emisji powyższych wspomnianych seriali.
 1  
Pisząc o serialach używajcie również ich orryginalnych tytułów. Część z nich jest już od jakiegoś czasu dostępna na Hulu, CBS All Access albo FOX plus i czasami trudno odgadnąć, o który serial chodzi.
 0