Łukasz Szewczyk15.05.2019 (11:29)8 komentarzy

YouTube Music i YouTube Premium już dostępne w Polsce. Jakie ceny?

YouTube wprowadza do Polski nowe usługi, dając dostęp do do muzycznej platformy streamingowej oraz do produkcji YouTube Originals
YouTube Music
Pierwsza usługa YouTube Music to nowa muzyczna usługa streamingowa, dzięki której można korzystać z zasobów YouTube bez ograniczeń i to nie tylko z wideo. Teraz w jednym miejscu użytkownicy znajdą również oficjalne albumy, single, covery czy nagrania z koncertów. W wersji Premium będzie można słuchać muzyki bez przerw i bez reklam, a także pobierać utwory, aby potem wracać do nich offline. Będzie można także odtwarzać muzykę w tle - przy wyłączonym ekranie i podczas korzystania z innych aplikacji.
Ekran główny będzie dynamicznie dostosowywał wyświetlane wyniki do indywidualnych potrzeb w oparciu o to, co wcześniej użytkownik odtwarza, gdzie jest lub co aktualnie robi. Aplikacja zapewni także dostęp to playlist na każdą okazję, z koeli inteligentne wyszukiwanie pozwoli namierzyć piosenkę nawet jeśli nie pamiętamy jej tytułu czy wykonawcy. Za pośrednictwem dedykowanego ekranu Hotlista aplikacja podpowie czego najchętniej słuchają użytkownicy YouTube.

Usługa YouTube Music dostępna jest w formie aplikacji na Androida i iOS-a, a także z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze. Z aplikacji można korzystać bezpłatnie w wersji z reklamami lub w wersji premium (bez reklam, odtwarzane w tle, pobieranie) w cenie 19,90 zł miesięcznie. przygotowano także plan rodzinny - 29.99 zł miesięcznie.


Do Polski wkracza także usługa YouTube Premium, która umożliwi korzystanie z YouTube bez reklam, odtwarzanie w tle, pobieranie oraz dostęp do oferty filmów i programów z serii YouTube Originals. W ofercie m.in. seriale takie jak "Cobra Kai", "Origin", "Wayne" czy "Weird City". Opcja YouTube Premium w cenie zawiera także dostęp do YouTube Music.
YouTube Music i YouTube Premium
YouTube Music i YouTube Premium

Komentarze (1 - 8 z 8)

Super seriale, Narcos i Gra o tron niech się schowają ;)
 3  
YouTube vanced oferuje to samo za darmo na telefony z Androidem xD
 1  
Próbowałqm wykupic dzis na iphone i cena jest 32,99 za konto indywidualne a za rodzinne 47,99. Tak wiec chyba odpuszcze.
 0  
Nie mogę zrozumieć :
yutube music premium - to jest wszystko co w premium plus music czy trzeba dwie usługi kupować bo to już jest parodia i debilizm.
 0  
Żeby płacić za treści z Youtube`a (obojętnie czy premium czy gold czy hiper platinium) to już w ogóle trzeba być masochistą.
 9  
Powiem tak, że chociaż po kilku latach używania uważam Spotify za naprawdę świetne, to YouTube bez reklam (tak, w aplikacji na Smart TV to ma znaczenie i tych reklam wyłączyć się nie da i tu opcja Premium załatwia sprawę) oraz YouTube Music, które już od rana testuję i uważam, że naprawdę daje radę, sprawiają, że ze Spotify trzeba się niestety pożegnać.
To co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło w YouTube Music, że naprawdę trafnie działa rekomendowanie na podstawie gustu i tego, co wcześniej się polubiło. I myślę, że na tym polu dorównuje Spotify.
Można więcej oczywiście nadal płacić 20 PLN za Spotify, a można za tylko 4 złote więcej mieć bardzo podobne jakościowo YouTube Music wraz z YouTube bez reklam, zwłaszcza, że jeszcze na starcie 3 miesiące za free.
Jak dla mnie wybór oczywisty, a już na pewno polecam wszystkim choćby przetestować.
pozdrawiam
 3  
Porąbało ich nie będę płacił, skoro mogę mieć za darmi z innego źródła.
 2  
Odtwarzanie przy wygaszonym ekranie i podczas korzystania z innych aplikacji dopiero w płatnej wersji? To już dawno powinno być dostępne bezpłatnie w drodze aktualizacji.

Żeby płacić za treści z Youtube`a (obojętnie czy premium czy gold czy hiper platinium) to już w ogóle trzeba być masochistą.
Skądś trzeba wziąć pieniądze na tantiemy, gdy Francja wprowadza zapisy dyrektywy ACTA2 :)
 13