Łukasz Szewczyk15.05.2019 (12:07)23 komentarze

Music Box HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył listę kanałów muzycznych o Music Box w jakości HD. Łącznie cyfrowa oferta operatora liczy już 139 kanałów HD.
Siedziba UPC
Od środy (15 maja 2019 roku) w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest nowy kanał muzyczny - Music Box UA HD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 723 w dekoderach Horizon oraz 798 w dekoderach Mediabox. Kanał dostępny jest w pakietach Select i Max.
Ukraińska telewizja muzyczna Music Box UA nadaje 24 godziny na dobę. Na antenie prezentowane są teledyski, nowości, listy przebojów, hity z całego świata oraz programy poświęcone show-biznesowi, klubom tanecznym, celebrytom. Music Box UA to jeden z najbardziej popularnych na Ukrainie kanałów muzycznych. Najczęściej oglądany przez widzów w wieku od 14-49 lat.

Komentarze (1 - 10 z 23)

Znów darmowy chłam dołączają, teraz mamy 20 jednakowych kanałów muzycznych i wrzucili 21-szy.

Tyle lat tyle ludzi prosi się o coś wartościowego jak VH-1 Classic, co wniosło by coś nowego, a nie ta sama sieczka na wszystkich kanałach (oprócz Stars TV oczywiście, ale jeden kanał to za mało ...)

Chyba juz nigdy sie nie doczekam VH-1 Classic, który nawet w Play jest, co już ośmiesza UPC ....
 17  
"{Na antenie prezentowane są teledyski, nowości, listy przebojów, hity z całego świata oraz programy poświęcone show-biznesowi, klubom tanecznym, celebrytom."

................ Youtube i Pudelek załatwiają sprawę.
 11  
UWAGA /!\
Dekodery Horizon 4K - HDR / Dolby już w magazynach UPC.
Spodzewajcie się nowych ofert na Czerwiec. ;-)
Pijany_Zając_Szarak_Wędrowniczy_88 15.05.2019 (13:05:21)
 6  
Pewne info o Horizon 4K
 5  
ZapomnieLiscie napisać na jakiej pozycji jest w dekoderach MEDIABOX
 4  
I w jakim pakiecie na stałe będzie dostępny ,bo na stronie internetowej i FB UPC niema żadnej informacji
 3  
"nadaje 24 godziny na dobę, bez przerw na reklamy"

Radzę sprawdzić ową teorię w praktyce, gdyż właśnie przełączyłem na tę "nowość" i akurat jakieś reklamy leciały :P
 9  
choLERCIA.... Dlaczego UPC nie słucha ludzi tylko wpinkala takie badziewie. Wszyscy chcą kanałów Eleven Sport 4 HD, AMC HD , H2 HD a tutaj takie idioctwo.
 12  
I znów sobie jaja robią! Kolejny "odpad" w ofercie! Co to ma być? Gdzie są konkrety? Kiedy AMC, H2, 2x2, VH1 Classic, Eleven Sports4, Canal+NOW? Od 1 czerwca startuje Canal+Dokument, pewnie też nie będzie w UPC .... żenada ! Za co ja płacę?
 11  
UPC po raz kolejny daje jakiś odpado - ochłap, i myśli że ludzie będą skakać z radości.

Zamiast 10-ciu kiczowatych programów, dajcie 2 ale na poziomie, a nie disco polo, epic TV, France 24 i inne medialne gówna.

NIe traktujcie ludzi jak idiotów.

Rok Temu prezes UPC napisał na forum UPC (cytat):
"Mamy w ofercie 21 kanałów muzycznych. Według mnie to wystarczająca ilość." - to po co kolejne badziewie dołączacie? Bo za darmo ten ochłap dostaliście?
 11