Łukasz Szewczyk15.05.2019 (18:36)brak komentarzy

Nowe przygody Królika Bugsa i jego przyjaciół w Boomerangu

Bohaterowie "Nowych Zwariowanych Melodii" zaserwują widzom kolejną dawkę humoru. Tym razem szalone postacie poczują gorączkę złota i staną oko w oko z olbrzymem.
Nowe Zwariowane Melodie
Królik Bugs zaprasza widzów Boomeranga do swojej króliczej nory! Zabawne przygody z udziałem popularnego bohatera i jego kultowych towarzyszy już od wielu lat dostarczają powodów do śmiechu fanom kreskówek. Oprócz sprytnego zjadacza marchewek, zwariowane historie przeżywają też m.in.: kaczor Daffy, prosiak Porky, kowboj Yosemite Sam i kanarek Tweety.
W nadchodzących odcinkach bohaterowie wejdą w drogę niesfornemu olbrzymowi ze słabością do gier i zabaw. Z racji ogromnych rozmiarów, niespodziewany przybysz będzie stanowił zagrożenie dla zielonej okolicy wokół domu Bugsa. Na szczęście z pomocą futrzakowi przybędzie pewien dzielny rycerz w srebrnej zbroi. Kiedy indziej Daffy zapragnie wydobyć złoto z pełnej pułapek kopalni. Aby osiągnąć zamierzony cel, znajdzie sobie wyjątkowego pomocnika.

Premierowe odcinki trzeciego sezonu "Nowych Zwariowanych Melodii" pojawią się w Boomerangu już 20 maja. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 17:05.