Łukasz Szewczyk16.05.2019 (13:10)brak komentarzy

Premiera serialu "Bakugan: Battle Planet" w Cartoon Network

Rodzina Cartoon Network znowu się powiększa. Wkrótce widzowie kanału poznają nowych bohaterów i ich emocjonujące przygody. Nie zabraknie pojedynków potężnych stworzeń z kosmosu i odważnych dzieciaków, które nimi sterują.
Bakugan: Battle Planet
Nadszedł czas, aby ponownie rozpalić ducha walki i dołączyć do Dana Kouzo oraz jego przyjaciół w pojedynkach przeciwko złu. Zupełnie nowy serial animowany o losach młodych bohaterów i ich potężnych sprzymierzeńców z kosmosu trafi na antenę Cartoon Network już w maju. Ta odświeżona wersja produkcji o zawodnikach Bakugan, która przed laty odniosła globalny sukces, przyniesie jeszcze więcej emocji fanom kreskówek przygodowych.
Grupa nastolatków, zajmujących się tworzeniem filmów na stronę ViewTube, w nietypowych okolicznościach dokona wyjątkowego odkrycia i po raz pierwszy zetknie się z biomechanicznymi istotami z innej galaktyki. Reprezentanci tej tajemniczej rasy z innego świata okażą się być nie tylko wsparciem w obronie planety, ale też prawdziwymi przyjaciółmi swoich odkrywców.

Premiera nowego serialu Cartoon Network "Bakugan: Battle Planet" 27 maja 2019 roku. Emisja od poniedziałku do piątku o 20:45 w Cartoon Network.