Łukasz Szewczyk17.05.2019 (14:43)5 komentarzy

Edyta Sadowska nowym prezesem NC+

Rada nadzorcza spółki ITI Neovision powołała Edytę Sadowską na stanowisko prezesa zarządu oraz dyrektora generalnego platformy nc+ ze skutkiem od dnia 1 czerwca 2019 roku. Zastąpi na stanowisku Manuela Rougeron.
Edyta Sadowska / Fot. NC+
Edyta Sadowska / Fot. NC+
Edyta Sadowska od lutego 2018 roku była członkiem zarządu platformy nc+ na stanowisku wiceprezesa zarządu ds. programowych. Wcześniej była związana m.in. z Ringier Axel Springer Polska, gdzie zajmowała stanowisko prezesa zarządu spółki. Następnie jako członek zarządu połączonych struktur Grupy Onet-RAS Polska (Ringier Axel Springer, Onet.pl, Media Impact Polska) odpowiadała za budowę oraz realizację strategii rozwoju i transformacji cyfrowej największych tytułów prasowych i mediów online.
Manuel Rougeron / Fot. nc+
Manuel Rougeron / Fot. nc+
Z kolei Manuel Rougeron do końca lipca 2019 roku pozostanie specjalnym doradcą zarządu platformy nc+, a z dniem 1 sierpnia 2019 roku dołączy do zespołu CANAL+ International w Paryżu i obejmie stanowisko Executive Vice President na rynki Azji i Pacyfiku. Zostanie również powołany w skład rady nadzorczej platformy nc+.

NC+ to nowoczesna platforma płatnej telewizji premium w Polsce. Na platformie nc+ można oglądać prestiżowe wydarzenia sportowe, hity filmowe, a także seriale oraz autorskie serie dokumentalne. Wszystko to dostępne na kanałach premium z rodziny Canal+, nieprzerywanych reklamami. Na platformie znaleźć można szeroką gamę własnych kanałów tematycznych: nSport+, Ale kino+, Kuchnia+, Domo+, Planete+, MiniMini+ i teleTOON+.

NC++ to również nowoczesne technologie m.in.: dekoder 4K UltraBOX+, PVR (personal video recording); MULTIROOM; nc+ GO TV - tysiące programów i filmów na życzenie, dostępnych po podłączeniu dekodera do Internetu; nc+ GO umożliwiający oglądanie telewizji i kolekcji VOD nc+ na wybranym urządzeniu (laptopie, tablecie lub smartfonie) w dowolnym miejscu i czasie, a także aplikacja Canal+ Sport Online, która zapewnia kibicom dostęp do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Komentarze (1 - 5 z 5)

O MOZE COS SIE ZMIEN NA LEPSZE W NC+ ZMIANA PREZESA TO DOBRY RUCH W NC+
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 17.05.2019 (14:58:47)
 11  
Zmiana minus, kobieta raczej nie wniesie nic szczególnego co widać po CEO Discovery na rynek europejski i azjatycki
 1  
JUZ BYLA RAZ KOBIETA W NC+ PREZESEM I BYLO DUZO FAJNYCH ZMIAN PAMIETAM BYL PAKIET ZA 99zl Z CANAL+ I HBO NP..
CANAL+ I CYFROWY POLSAT 18.05.2019 (15:24:54)
 0  
A szto to takoje NC+ znowu jakiś program PIS-u ?
 6  
 NC+
JUZ BYLA RAZ KOBIETA W NC+ PREZESEM I BYLO DUZO FAJNYCH ZMIAN PAMIETAM BYL PAKIET ZA 99zl Z CANAL+ I HBO NP..
Dokładnie. CYFRA+ pod rządami kobiety była najlepsza platformą płatnej TV.
 3