Łukasz Szewczyk17.05.2019 (22:03)brak komentarzy

Joanna Mazur wygrała 9. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

W piątek (17 maja 2019 roku) zakończyła się dziewiąta edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. Głosami widzów kryształową kulę zdobyła para Joanna Mazur i Jan Kliment.
W finałowym odcinku dziewiątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" byliśmy świadkami pasjonującej rywalizacji pomiędzy Joanną Mazur a Tomaszem "Gimperem" Działowym. W finałowym odcinku decyzja o tym kto wygra program tradycyjnie była w rękach widzów, tym razem głosy jurorów nie miały żadnego znaczenia.
Ostatecznie widzowie w telefonicznym głosowaniu zdecydowali, że program wygrała niewidoma biegaczka, złota medalistka z Mistrzostw Świata dla Niepełnosprawnych w biegu na 1500 metrów Joanna Mazur (w parze z Janem Klimentem).

Joanna Mazur i Jan Kliment / Fot. Polsat
Joanna Mazur i Jan Kliment / Fot. Polsat
Do tej pory "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino (I edycja), Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (II edycja), Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska (III edycja), Ewelina Lisowska i Tomasz Barański (IV edycja), Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke (V edycja), Robert Wabich i Hanna Żudziewicz (VI edycja) oraz Natalia Szroeder i Jan Kliment (VII edycja) oraz Beata Tadla i Jan Kliment (VII edycja).

Przypomnijmy, że do jesieni 2011 roku polska edycja programu "Taniec z gwiazdami" gościła na antenie telewizji TVN. Wówczas program wygrały pary: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (XIII edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja), Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).