Łukasz Szewczyk18.05.2019 (10:33)3 komentarze

Nowy sezon "Polska z góry" w Planete+

Widzowie Planete+ ponownie będą mogli podziwiać malownicze i często nieodkryte zakątki Polski z lotu ptaka. Dzięki trzeciemu sezonowi programu "Polska z góry" zyskamy porcję nowych widoków i wakacyjnych inspiracji - bo czemu by w tym sezonie nie pojechać w Polskę?
Wisła od Torunia - trzeci sezon serii "Polska z gówy" w Plante+ / Fot. Planete+
Wisła od Torunia - trzeci sezon serii "Polska z gówy" w Plante+ / Fot. Planete+
"Polska z góry" to pierwsza produkcja telewizyjna, która pozwala oderwać się od ziemi i zobaczyć zarówno najpopularniejsze, jak i te nieco mniej znane regiony naszego kraju... z góry. W dwóch poprzednich sezonach tej lubianej serii widzowie podziwiali Karkonosze, Suwalszczyznę, Dolinę Bugu, Roztocze, Pomorze, Kaszuby i wiele innych miejsc. Głodni kolejnych wrażeń znów będą mogli zagłębić się w bogactwo natury i kultury oraz ciekawostki architektoniczne i historyczne naszego kraju.
Po sukcesie dwóch poprzednich sezonów programu, czas na trzeci, w którym będzie można zobaczyć m.in. Tatrzański Park Narodowy, Białowieżę, Kraków i Wrocław, wypoczynkowy Ciechocinek czy piękną Krynicę Górską. Program przeniesie widzów także na malownicze Podlasie, gdzie zasmakują klimatu polskiego Orientu w Kruszynianach, będą też mogli obejrzeć z lotu ptaka industrialną architekturę Śląska i Łodzi, Zamek na Lanckorońskiej Górze czy Oświęcim. Kołobrzeskie plaże i pachnąca solą Wieliczka - to wszystko i o wiele więcej w nowych odcinkach "Polski z góry".

Podobnie jak w poprzednich latach, premierze nowego sezonu programu Planete+ towarzyszyć będzie plebiscyt "Twoje miasto z góry", w którym widzowie mogą zgłaszać wybraną miejscowość, nie pokazaną dotychczas w programie. Wyłoniona w drodze głosowania internautów zwycięska lokalizacja zostanie pokazana w odcinku specjalnym.

Trzeci sezon serii "Polska z góry" w poniedziałki o godz. 18.30 (od 27 maja 2019 roku) na antenie Planete+.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Suuuper! Brawo Planet +! Jeden z lepszych kanałów o tej tematyce w Tv.
 15  
Mój ulubiony kanał. Tam na prawdę jest co oglądać!!!
Program świetny, Polska jest przepiękna!
 12  
Mowa o serialu dokumentalnym, nie programie. Na planete+ właściwie nie ma programów, b. niewiele.
 7