Łukasz Szewczyk19.05.2019 (11:42)4

Prawie 10 proc. widzów ogląda TV "dla beki". Hitami "Chłopaki do wzięcia" oraz "Damy i wieśniaczki" (raport)

"Chłopaki do wzięcia" oraz "Damy i wieśniaczki" są najchętniej oglądanymi "dla beki" programami telewizyjnymi - pokazuje badanie Wavemaker na panelu Ariadna. Zjawisko oglądania telewizji po to, by ponabijać się z pokazywanych tam rzeczy, dotyczy blisko 10 proc. telewidzów z dostępem do sieci i wyraźnie jest domeną młodych dorosłych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jeśli ktoś ogląda tego typu programy (wieśniaczki itp) i potrafi się z tego śmiać i poprawiać sobie humor, to nie dlatego, że jest bardziej inteligentny od bohaterów i jest "ponad to", tylko dlatego, że sam prezentuje poziom, który ogląda w tych programach. Nikt normalny czegoś takiego nie ogląda, bo: szkoda na to czasu; istnieje o wiele bardziej normalna forma rozrywki; i przede wszystkim - każdy normalny, kto choć raz zobaczył fragment tych programów, doświadczył uczucia zażenowania i niesmaku, a nie poprawy humoru.
 7  
Tvn 24 też oglądam dla beki,tok fm też sié słucha dla beki.
 0  
Jedni oglądają na serio, innym się wydaje, że są lepsi/inteligentniejsi, bo oglądają "dla beki" a tak naprawdę to nie ma znaczenia, bo dla szefów TV ważne, że oglądają w ogóle i łykają czas reklamowy.
 0  
a mi to zwisa i powiewa !!!
 5