Łukasz Szewczyk20.05.2019 (15:10)brak komentarzy

ESKA TV w nowej oprawie. Stacja stawia na swoje gwiazdy (wideo)

ESKA TV wprowadziła właśnie nową oprawę. Stacja mocno stawia na promocję swoich osobowości.
Eska w nowej odsłonie
Oprawa zrealizowana jest w jasnej, radosnej kolorystyce. Przy jej produkcji wykorzystano szereg różnych efektów takich jak: stop-motion, camera rotation oraz dozoomowania przez obiekty. Za kreację, produkcję i postprodukcję nowej oprawy stacji odpowiadają Producenci Kreatywni ZPR Media oraz ekipa ESKA TV. Do współpracy zaproszony został także operator Tymoteusz Pieszka.
Na ekranie zobaczymy Olę Kot, Rudego, Jankesa, Damiana Wilczyńskiego oraz Martynę Kondratowicz. Promocja prowadzących i silnie powiązanie ich z marką ESKA TV to kluczowy cel stacji na ten rok. Nowa oprawa z twarzami eski w rolach głównych jest więc istotnym elementem realizacji strategii kanału.


Każda twarz stacji prowadzi swoje programy. Najwięcej pozycji programowych mają pod swoimi skrzydłami Ola Kot oraz Rudy.

Ola na antenie ESKA TV prowadzi m.in. program "Miejska Lista" oraz "ESKA On The Beach". Prezenterkę będzie można niebawem zobaczyć także na żywo w Sopocie i Telewizji Polsat. Ola będzie współprowadzącą drugiego dnia Polsat Superhit Festiwal 2019. Razem z Julią Wieniawą poprowadzi koncert Radiowy Hit Roku. Od 24 do 26 maja Ola będzie także reporterką studia festiwalowego Polsat Superhit Festiwal. Będzie łączyła się z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem i pokazywać kulisy przygotowań mające miejsce w Operze Leśnej.

Rudy na antenie ESKA TV prowadzi m.in. program "Jazdy Gwiazdy" i "Nagrywarka". Prezenter razem z Jankesem współtworzy także poranek Radia ESKA. Wideo-podsumowania tej audycji można zobaczyć na antenie ESKA TV w programie The Best of ESKA. Ekipa ESKA TV pracuje właśnie nad wakacyjnym programem Rudego oraz zupełnie nową produkcją z udziałem prowadzącego, która ma pojawić się w jesiennej ramówce stacji.

Jankes to najbardziej znana twarz Eski. Prezenter radiowy i telewizyjny. Na antenie ESKA TV prowadzi program "Ranking Jankesa". Pojawia się także w programie "Weekend z ESKA TV" oraz "The Best of ESKA". Damian Wilczyński w ESKA TV odpowiada za programy związane z gamingiem. Można zobaczyć go w programie "Będę Grał w Grę". Martyna prowadzi listę najgorętszych klipów czyli "Podwójną Gorącą Dwudziestkę".


Prócz nagrania nowej oprawy stacja zrealizowała także sesję zdjęciową prowadzących. Jej efekty będą sukcesywnie publikowane na profilach stacji w social mediach.