Łukasz Szewczyk20.05.2019 (15:23)brak komentarzy

"Złoty bilet" w nowej edycji "Top Model". Premiera jesienią 2019 roku

Już jesienią kolejna edycja największego modowego show! Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska oraz Michał Piróg szukać będą osób wyjątkowych i różnorodnych. Liczyć się będzie zarówno wygląd jak i niebanalna osobowość. Kto przekona do siebie jurorów i zyska szansę, by spełnić marzenia?
"Top Model" w TVN / TVN/Piotr Filutowski
"Top Model" w TVN / TVN/Piotr Filutowski
W najbliższą sobotę (25 maja 2019 roku) w Warszawie, odbędzie się ostatni casting. To niepowtarzalna szansa, by zawalczyć o udział w programie. Nowością czekającą na wszystkich chętnych będzie "złoty bilet". Zagwarantuje on wybranemu uczestnikowi lub uczestniczce miejsce w domu modelek i pominięcie etapu obozu. Kto ma szansę go otrzymać? Ten, kto na castingu zawojuje jury i wyróżni się z tłumu kandydatów.
Uczestnicy poprzednich edycji podbijają świat mody. Jurorzy czekają na osoby, które powtórzą ich sukces. Daria Dąbrowska, Julia Frankowicz, Magdalena Przybielska, Hubert Gromadzki, Anna Markowska, Katarzyna Szklarczyk - to tylko niektórzy z uczestników, którym udział w programie otworzył drzwi do kariery w modelingu. Dla kogo ósma edycja Top Model stanie się początkiem nowego życia?

Casting w Warszawie już 25 maja - MsMermaid - Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8/1 piętro.